Nowe polskie filmy na DVD

Więcej
W sierpniu, wrześniu i październiku odbędą się premiery DVD pięciu nowych polskich filmów. Wśród nich bardzo dobrze przyjmowany "Ogród Luizy" oraz doceniony na ostatnim festiwalu Młodzi i Film "Środa czwartek rano".


Wśród zapowiadanych premier znajdują się:

"Nadzieja" - premiera sierpień 2008
"Ogród Luizy" - premiera sierpień 2008
"Środa czwartek rano" - premiera wrzesień 2008
"Niezawodny system" - premiera wrzesień 2008
"Chłopiec na galopującym koniu" - październik 2008


Wszystkie tytuły, choć premiery mają w różnych terminach, będą wydane pod wspólnym hasłem - "Gwiazdy polskiego kina". Słodko-gorzkie historie opowiedziane prostym, filmowym językiem. Wzruszające, bo z życia wzięte. Doceniane przez publiczność. Nagradzane na festiwalach, z fenomenalną obsadą aktorską.

Można w nich zobaczyć między innymi: Jana Frycza, Zbigniewa Zapasiewicza, Zbigniewa Zamachowskiego, Marcina Dorocińskiego, Alinę Janowską, Kingę Preis.

W Stopklatce każdemu z tych filmów poświęciliśmy sporo uwagi. Znajdziecie u nas obszerne informacje o tych produkcjach oraz wiele wywiadów przeprowadzonych z ich twórcami. W te wakacje filmy te będzie można oglądać na licznych festiwalach filmowych.

Uzupełnienie

Dystrybutorem jest TIM Film Studio.


opr. KS
  Ocena: 0.0/5
Twoje oceny
Średnia 0 Głosów
Średnia ocena to 0.0 gwiazdek z 5.

 Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy.

 Blogosfera

Włoskie life story Włoskie life story

Splot kilku miłosnych perypetii Włochów i Amerykanów w Wiecznym Mieście.

Kocham Olivie Wilde! Kocham Olivie Wilde!

Głównie obejrzał ten film ze względu na Olivie Wilde. Nie uważam jej za jakąs wybitną aktorkę, ale jej uroda mnie zadziwia. Film opowiada historie rodzeństwa, które po napadzie na kasyno ucieka w strone granicy z Kanadą z walizką pełną kasy. Addison (Eric Bana) no i Liza (Olivia Wilde) tak nieszczęśliwie uciekają z łupem, że podczas zamieci śnieżnej wpadają w poślizg i uszkadzają auto. Zmusza to ich do rozdzielenia się i dalszą ucieczkę piechotą lub zdobycznymi po drodze pojazdzami.

Baaardzo dobry film Baaardzo dobry film

Wstrząsające jakie kobiety potrawią być wredne!!!! Film Davida Finchera opowiada historię pewnego małżeństwa bardzo typowego w obecnych czasach. Czyli na początku wszystko pięknie i ładnie, a po paru latach wszystko się dokładnie pieprzy. No i jak się zaczęło wszystko pieprzyć wtedy niespodziewanie żona (Rosamund Pike) głównego bohatera którego gra Ben Affleck znika nie wiadomo gdzie. Nick (Ben Affleck) wydaje się tym faktem jakoś strasznie nie zmartwiony co nie jest dziwne zważywszy na to.....