Kot w butach - plakat
Oglądaj  

Kot w butach (Puss in Boots)

2011, USA
Czas trwania 90 min
Gatunek akcja, animacja, komedia
Reżyseria Chris Miller (LX)
Dystrybutor UIP
Premiery kinowe Polska 05 styczeń 2012
USA 28 październik 2011
Opis Przygody uwielbianego przez wszystkich kota - przyjaciela Shreka. Kot w Butach organizuje napad, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja. Główną rywalką Kota będzie
Podziel się
O filmie
Informacje podstawowe
Opis
Pełna obsada
Twórcy
Box Office
Nagrody
Strony internetowe
Spoleczność
Blogi
Forum
Recenzje użytkowników
Konkursy
Czytelnia
Recenzje
Minirecenzje
Wywiady
Artykuły
Imprezy i wydarzenia
Wpadki i ciekawostki

  Minirecenzje Kot w butach

Jak w większości komputerowych animacji, seans "Kota w butach" w 3D zapewni wiele dodatkowych uniesień. Sporo tu dziwacznych momentów, ale w wielu scenach dodatkowy wymiar wyraźnie daje się we znaki.

Screen Rant , Ben Kendrick
Sam Kot w butach radzi sobie trochę niemrawo, może jeszcze nie zdążył wybudzić się z poobiedniej drzemki. Oby rozkręcił się w kolejnym filmie, którego powinniśmy się spodziewać.

Onet , Piotr Guszkowski
Zbudowanie pełnometrażowej animacji wokół postaci Kota w butach wygląda tak, jak gdyby nakręcić film o braciach Marx, w którym występuje jedynie Chico.

Entertainment Weekly , Owen Gleiberman
Jak większość kociaków, nie zawsze dobrze się zachowuje, ale przynajmniej film o Kocie w butach nie irytuje. I na szczęście spin-off "Shreków" nie neutralizuje uroku charyzmatycznego kociaka.

Empire Magazine , Olly Richards
Mocna, wyrazista i nieustannie zabawna rola Banderasa, a także świetna strona wizualna filmu, sprawiają, że nawet jeśli nie jest to produkcja znakomita, to ciągle całkiem dobra. A to już spore osiągnięcie.

IndieWIRE , Leonard Maltin
..."Kot w butach" jest filmem cudownym wizualnie, ale nie ma w sobie inteligentnej narracji którejś z części "Kung Fu Pandy" czy też szaleństwa zapisanego w kadrach serii "Madagaskar"...

Slant Magazine , Jaime N. Christley

  Obsada Kot w butach

Kot w butach
Humpty Dumpty
człowiek z wąsami / Comandate

  DyskusjeKot w butach Dodaj komentarz

super bajeczka;) uśmiałam się wsam raz na wieczór polecam ;) 8/10
Dodana 17.03.12 00:00
Film nie jest zły, jednak gorszy od najsłabszego Shreka.
Dodana 25.01.12 00:00
Jak dla mnie duży zawód. Początek jest obiecujący, ale dalej jest już gorzej. Do Shreka to się nawet nie umywa. Nie ta klasa. Brakuje pomysłowości, humoru, a przede wszystkim przemyślanego scenariusza.
Postać Humpty Dumpty jest najbardziej dziwaczną i niezrozumiałą jaką w bajce widziałem. Najlepsze były komentarze dzieci: " przecież to jest jajko, to jak ono chodzi?". Duża gęś też jest niezła.
Szkoda, bo potencjał był duży.
Dodana 15.01.12 00:00
Renata Roślik
Doskonała komedia dla dzieci i dorosłych.
Dodana 13.01.12 00:00
oto i jest emoticon śmieszna i wciągająca komedia, to lubię emoticon
Dodana 12.01.12 00:00
Doskonały dubbing Banderasa i Hayek oraz przyjemna dla oka animacja. Niestety sama Bajka jest mało śmieszna i trochę nudna. Kot w Butach jest skierowany tylko i wyłącznie do największych miłośników Shreka !
Dodana 11.01.12 00:00
Michał Urban
własnie sie wybiera na ten film .ocenie pózniej
Dodana 08.01.12 00:00
Przygody uwielbianego przez wszystkich kota - przyjaciela Shreka. Kot w Butach organizuje napad, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja. Główną rywalką Kota będzie Kitty Kocił
Dodana 07.01.12 23:59