Miłość i inne używki - plakat

Miłość i inne używki (Love and Other Drugs)

2010, USA
Czas trwania 113 min
Gatunek dramat
Reżyseria Edward Zwick
Dystrybutor Imperial - CinePix Sp. z o.o.
Premiery kinowe Polska 11 luty 2011
USA 26 listopad 2010
Opis Perypetie przedstawiciela przemysłu farmaceutycznego, który musi stawić czoła bezwzględnej konkurencji i uczuciu do diametralnie od niego różnej dziewczyny, którą nieoczekiwanie spotyka na
Podziel się
O filmie
Informacje podstawowe
Opis
Pełna obsada
Twórcy
Box Office
Nagrody
Strony internetowe
Spoleczność
Blogi
Forum
Recenzje użytkowników
Konkursy
Czytelnia
Recenzje
Minirecenzje
Wywiady
Artykuły
Imprezy i wydarzenia
Wpadki i ciekawostki

  Minirecenzje Miłość i inne używki

Nie znaleziono minirecenzji dla tego filmu

  Obsada Miłość i inne używki

Maggie Murdock
Jamie Randall
Cindy
Bruce Winston
Doktor Stan Knight
Trey Hannigan

  DyskusjeMiłość i inne używki Dodaj komentarz

Taki w sam raz do obejrzenia we dwojeemoticon
Dodana 24.02.13 12:14
Niezły. Nie jest zbyt przesłodzony ani zbyt melodramatyczny. Tak na prawde to oglądając ten film ma się wiele uczuć na raz, humor przeplata sie ze smutkiem, różne emocje mieszają się ze sobą. Mimo że fabuła może przypominać inne filmy, to ten wyróżnia się czymś szczególnym, czego jednak nie da się w kilku słowach sprecyzować.
Ogólnie, warto obejrzeć.
Dodana 12.12.12 00:00
Eliza N
Nie powala, ale ma kilka naprawdę fajnych momentów dla których warto ten film obejrzeć.
Dodana 08.06.11 00:00
Karol Makowski
Stwierdzenie 'może być' najlepiej oddaje moje odczucia
po obejrzeniu tego filmu.
Dodana 06.05.11 00:00
Mariusz Koryszewski
Trochę zbyt słodkie sie robi pod koniec.
Dodana 05.05.11 00:00
Coraz czesciej ogladamy filmy o wyemancypowanych mlodych kobietach poszukujacych tylko sexu.Ten jest kolejnym.Bardzo dobry dramat o kobiecie cierpiacej na Parkinsona,jej romans z bawidamkiem,ktory usiluje sprzedac leki firmy farmaceutycznej a jak wiemy jest to rynek rzadzacy sie twardymi zasadami.W sumie bardzo dobry film z komediowymi scenami,ktore probuja zaciszyc dramat kochankow.8/10
Dodana 04.05.11 00:00
Miła w odbiorze komedia romantyczna. Nie ma w niej wiele głupkowatych tekstów, durnowatych aluzji, ale jest sporo szowinizmu. Dość smaczny film, choć nie obyło się bez zesztywniałego przyrodzenia i ogromu nagości, która pojawiała się niemal na każdym kroku i prawie zawsze niepotrzebnie. Wątek choroby Parkinsona jest poruszający i skłania do refleksji nad własnym życiem. Oczekiwałam jednak czegoś więcej, czegoś głębiej, no ale cóż, komedia romantyczna rządzi się swoimi prawami. Hathaway powiedzmy, że jakoś udźwignęła rolę chorej, aczkolwiek nie szły jej za bardzo "gorsze dni", wydaje mi się, że lepiej odnajdywała się w scenach rozbieranych. Ale nic dziwnego, pewnie częściej je przerabia. Ot, taki sobie filmik.
Dodana 16.04.11 00:00
Film niezły, ale... to już było.
Dodana 11.04.11 00:00
Cudowny film, zabawny, smutny, wzruszający i inspirujący ! Edward Zwick nakręcił piękny komediodramat ! Koniecznie zobaczcie !
Dodana 09.03.11 00:00
Mariusz Koryszewski
Miłość i inne używki to wbrew pozorom nie komedia romantyczna, ale raczej melodramat. Całkiem dobrze nakręcony (tym razem Zwick panuje nad patosem) - między Gyllenhalem a Anne Hathaway jest chemia...To jedynie dobry film, ale mogło być z tego poważniejszy film o koncernach farmaceutycznych.
Dodana 02.03.11 00:00