Opona - plakat

Opona (Rubber)

2010, Francja
Czas trwania 82 min
Gatunek horror, komedia
Reżyseria Quentin Dupieux
Dystrybutor (nieznany)
Premiery kinowe Świat 15 wrzesień 2010
Opis Film opowiada historię opony o imieniu Robert, wyposażonej w moce psychiczne. Robert, po odkryciu stosu płonących opon, postanawia pomścić swój ród sprawiając, że ludzkie głowy będą
Podziel się
O filmie
Informacje podstawowe
Opis
Pełna obsada
Twórcy
Box Office
Nagrody
Strony internetowe
Spoleczność
Blogi
Forum
Recenzje użytkowników
Konkursy
Czytelnia
Recenzje
Minirecenzje
Wywiady
Artykuły
Imprezy i wydarzenia
Wpadki i ciekawostki

  Minirecenzje Opona

Nie znaleziono minirecenzji dla tego filmu

  DyskusjeOpona Dodaj komentarz

Nie mogę uwierzyć... jednak nie wiem, z którą z tych rzeczy najbardziej: fakt, że dałam się namówić na zobaczenie tego "filmu"; to, że dotrwałam do końca; czy to, że takie filmy w ogóle wychodzą na światło dzienne.
Dodana 11.07.11 00:00
Niestety zawód. Absurdalny pomysł nie doczekał się fajnego rozwinięcia. Choć film ma świetne zdjęcia, dobrą muzykę i parę zabawnych momentów niestety nuży. 5/10 ode mnie.
Dodana 07.04.11 00:00
Jerzy
Totalne dno i bezsens. Czasem takie bezsensowne filmy są fajne ale ten akurat nie jest.
Dodana 27.03.11 00:00
MARCIN CIENIAK
Absurd goni absurd. Absurdalna fabuła, absurdalne dialogi, absurdalna konwencja. Podsumowując: absurd idealnym lekiem na nudę i sztampę emoticon
Dodana 22.03.11 00:00
OPISY FILMU (1)
Autor i reżyser, filmowiec i kompozytor Quentin Dupieux (znany także jako producent muzyczny Mr Oizo) ujawnia swoją najdziwniejszą w branży filmowej wyobraźnię w prawdopodobnie jedynym na świecie filmie, którego głównym bohaterem jest zabójcza opona samochodowa posiadająca zdolności parapsychologiczne. Już po pierwszym pokazie w Cannes film zdobył status kultowego hitu.
zgłoś poprawkę
[opis dystrybutora kino]
Dodana 22.03.11 00:00
Film opowiada historię opony o imieniu Robert, wyposażonej w moce psychiczne. Robert, po odkryciu stosu płonących opon, postanawia pomścić swój ród sprawiając, że ludzkie głowy będą eksplodować.
Dodana 21.03.11 23:59