Uwikłanie - plakat

Uwikłanie (Uwikłanie)

2011, Polska
Czas trwania 128 min
Gatunek kryminał
Reżyseria Jacek Bromski
Dystrybutor ITI Cinema
Premiery kinowe Polska 03 czerwiec 2011
Opis Tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar i nieustępliwa prokurator Agata Szacka. Duet, jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale również z powodu łączącego ich w przeszłości romansu.
Podziel się
O filmie
Informacje podstawowe
Opis
Pełna obsada
Twórcy
Box Office
Nagrody
Strony internetowe
Spoleczność
Blogi
Forum
Recenzje użytkowników
Konkursy
Czytelnia
Recenzje
Minirecenzje
Wywiady
Artykuły
Imprezy i wydarzenia
Wpadki i ciekawostki

  Minirecenzje Uwikłanie

Nie znaleziono minirecenzji dla tego filmu

  Obsada Uwikłanie

prokurator Agata Szacka
komisarz Sławomir Smolar
Agnieszka - córka Agaty Szackiej i Antoniego

  DyskusjeUwikłanie Dodaj komentarz

ewa_mlyn
Duże zaskoczenie w pozytywnym sensie, świetna obsada, dobre zdjęcia i wiarygodna historia (mimo że oparta na powieści Miłoszewskiego). Polecam, 8/10
Dodana 11.11.13 18:25
Świetny film. Pozytywne zaskoczenie.
Dodana 01.02.13 00:00
Anulka
Bardzo dobry film krymianlny ze świetną obsadą i doskonałą rolą Ostaszewskiej. Zaskakujące zakończenie - zdecydowanier zaskakujące!. I piękny Kraków w tle na świetnych ujęciachemoticon Polecam do obejrzenia - u mnie ocena 9/10
Dodana 10.08.12 00:00
Mietushek
Dzis znow ogladalem to arcydzielo.Po prostu kreca mnie filmy sensacyjne o ubecji,teczkach i skorumpowanej policji.Wczoraj obejrzalem Zwerbowana milosc.Genialny scenariusz i kapitalne dialogi starych ubekow o kulturze za czasow komuny.Az dziw bierze,ze dwojka mlodych urzednikow sprawiedliwosci,prokurator i oficer policji rozpracowala i doprowadzila do konca przekret bylych pracownikow SB.10/10.
Mietek Jakobs
Dodana 22.06.12 00:00
Mietushek
Inne opisy
Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę?
Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale również z powodu łączącego ich w przeszłości romansu. Prokurator Szacka, prowadząc najtrudniejsze w swojej karierze śledztwo, dotknie historii, o których od lat krążą legendy, ale nikt nie spodziewał się, że mogą okazać się prawdą.
[opis dystrybutora kino]

Akcja filmu toczy się w pałacu w Przegorzałach, gdzie po terapii grupowej prowadzonej metodą Hellingera, jedna z jej uczestniczek znajduje martwego Henryka Telaka, który był tematem poprzednich zajęć. Na miejscu zbrodni pojawia się komisarz Smolar oraz prokurator Agata Szacka. Okazuje się, że oboje mają jakąś wspólną przeszłość.
[opis dystrybutora kino]
Dodana 21.06.12 00:00
niemcor
Pozytywnie się zaskoczyłem, dobry film i świetna gra Ostaszewskiej i Bukowskiego. Polecam zdecydowanie!
Dodana 11.01.12 00:00
pietka
Bardzo dobry film jak na polskie warunki.
Zmieniłbym zakończenie...
Dodana 26.12.11 00:00
Godny polecenieemoticon
Dodana 23.10.11 00:00
-WOW- !!!!!!!!!!!
Dodana 12.10.11 00:00
Mietushek
Kapitalny scenariusz,swietna akcja i gra aktorska Mai Ostaszewskiej,Marka Bukowskiego,Andrzeja Seweryna,Krzysztofa Pieczyńskiego,Olgierda Łukaszewicza,Krzysztofa Globisza i Danuty Stenki.Wspaniale zdjecia Krakowa Marcina Koszałki to zaslugaJacka Bromskiego i Juliusza Machulskiego.Polecam starszym widzom,ktorzy znaja komune i ubecje.10/10.To arcydzielo mozna tez sciagnac z netu lub od chomikow.
Mietek Jakobs
Chomik Mietushek
Dodana 08.10.11 00:00