Kuzyni - plakat
Oglądaj  

Kuzyni (Primos)

2011, Hiszpania
Czas trwania 98 min
Gatunek komedia
Reżyseria Daniel Sanchez Arevalo
Dystrybutor Vivarto
Premiery kinowe Polska 13 lipiec 2012
Opis Dzieci budują w sobie zupełnie inny obraz rzeczywistości, niż dorośli. Biorą świat takim, jaki jest. Dorastaniu towarzyszą paradoksy: dzieci chcą być dorosłymi a dorośli dziećmi. Kiedy
Podziel się
O filmie
Informacje podstawowe
Opis
Pełna obsada
Twórcy
Box Office
Nagrody
Strony internetowe
Spoleczność
Blogi
Forum
Recenzje użytkowników
Konkursy
Czytelnia
Recenzje
Minirecenzje
Wywiady
Artykuły
Imprezy i wydarzenia
Wpadki i ciekawostki

  Minirecenzje Kuzyni

Urok "Kuzynów" jest tylko jednym z wielu efektownych konceptów, który być może świetnie sprawdza się na papierze, ale niekoniecznie na ekranie.

Co jest Grane? , Paweł T. Felis
Poszczególne sceny z ich udziałem mają pewien nerw i dowcip, ale, niestety, kiedy próbujemy wraz z twórcami złożyć je w większą całość, wychodzi na jaw, że trzymają się tylko na słabym kleju banałów.

Kino , Piotr Mirski
„Kuzynów" zwłaszcza latem ogląda się przyjemnie, ale główną - ponadczasową - zaletą tego filmu są bogate, zróżnicowane psychologicznie sylwetki bohaterów.

Rzeczpospolita , Marek Sadowski
Niby konwencja komediowa powinna jakoś to ratować, ale reżyser Daniel Sanchez Arevalo (twórca świetnego "GranatowyPrawieCzarny") chyba zbyt mocno chciał być hiszpańską wersją Judda Apatowa.

Onet , Przemysław Dobrzyński
„Kuzyni" Daniela Sáncheza Arévalo są wakacyjni do przesady.

Stopklatka , Urszula Lipińska

  DyskusjeKuzyni Dodaj komentarz

Mietushek
Inny opis
Diego jest namiętny i oddany. Nocą staje się czułym kochankiem, a rano przynosi ukochanej kwiaty. Zdawałoby się, że taki facet to marzenie każdej kobiety. Kiedy więc narzeczona porzuca go kilka dni przed zaplanowanym ślubem, Diego nie może otrząsnąć się z szoku. Tak samo wzburzeni są jego kuzyni – José Miguel i Julián – zarazem drużbowie. Razem upijają się mszalnym winem, a potem wpadają na genialny pomysł, żeby odnaleźć pierwszą miłość Diega w miasteczku, gdzie jako dzieci spędzali wakacje.
[opis dystrybutora kino]
Dodana 13.08.12 00:00
seb
a mi sie nawet film podobal.... taki hiszpanski
Dodana 01.08.12 00:00
Dzieci budują w sobie zupełnie inny obraz rzeczywistości, niż dorośli. Biorą świat takim, jaki jest. Dorastaniu towarzyszą paradoksy: dzieci chcą być dorosłymi a dorośli dziećmi. Kiedy Diego zostaje
Dodana 31.07.12 23:59