Listy do M. - plakat
Oglądaj  

Listy do M. (Listy do M.)

2011, Polska
Czas trwania 116 min
Gatunek komedia romantyczna
Reżyseria Mitja Okorn
Dystrybutor ITI Cinema
Premiery kinowe Polska 10 listopad 2011
Opis To film, w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość. W jeden wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec.
Podziel się
O filmie
Informacje podstawowe
Opis
Pełna obsada
Twórcy
Box Office
Nagrody
Strony internetowe
Spoleczność
Blogi
Forum
Recenzje użytkowników
Konkursy
Czytelnia
Recenzje
Minirecenzje
Wywiady
Artykuły
Imprezy i wydarzenia
Wpadki i ciekawostki

  Minirecenzje Listy do M.

Niestety, słówko na literkę „m", które najlepiej pasuje do filmu, to „miłosierdzie" - tego widz musi od początku do końca okazać całe morze, by przebrnąć przez „Listy...". Lub „miernota".

Wirtualna Polska , Anna Tatarska
Scenariusz jest świetnie napisany, aktorzy obsadzeni w odpowiednich dla siebie rolach, a świąteczna atmosfera stworzona w wiarygodny sposób. To wystarczy.

Interia , Anna Bielak
Na szczęście w "Listach do M." zdarzają się całkiem nieźle napisane dialogi, na szczęście żarty bywają bezsprzecznie udane (i nie zawsze nawet politycznie poprawne)...

Co jest Grane? , Paweł T. Felis
Pod względem zdjęć, scenografii i ścieżki dźwiękowej "Listy do M." są cukiereczkiem – warszawska Arkadia wygląda na ekranie jak Harrods...

Filmweb , Łukasz Muszyński
Mitja Okorn bezceremonialnie to wykorzystuje, niemal ręcznie sterując emocjami widzów aż do chwili, gdy w ich oczach pojawią się prawdziwe łzy. Pozwalamy na to bez słowa protestu.

Kino , Małgorzata Głaszczka
W „Listach do M." największego wrażenia nie robi gwiazdorska obsada, ale zgrabne prowadzenie wielowątkowej fabuły i niewymuszony humor.

Rzeczpospolita , Rafał Świątek

  DyskusjeListy do M. Dodaj komentarz