Sztuka latania - plakat
Oglądaj  

Sztuka latania (The Theory of Flight)

1998, Wielka Brytania
Czas trwania 99 min
Gatunek komediodramat
Reżyseria Paul Greengrass
Dystrybutor Syrena Entertainment Group
Premiery kinowe Polska 25 czerwiec 1999
Opis Sąd skazuje Richarda na 120 godzin prac społecznych, co ma być formą publicznego zadośćuczynienia za szkody, które wyrządził miastu podczas niefortunnej próby startu lotnią z dachu banku.
Podziel się
O filmie
Informacje podstawowe
Opis
Pełna obsada
Twórcy
Box Office
Nagrody
Strony internetowe
Spoleczność
Blogi
Forum
Recenzje użytkowników
Konkursy
Czytelnia
Recenzje
Minirecenzje
Wywiady
Artykuły
Imprezy i wydarzenia
Wpadki i ciekawostki

  Zdjęcia Sztuka latania

Brak zdjęć

  WideoSztuka latania

Brak wideo

  Minirecenzje Sztuka latania

Nie znaleziono minirecenzji dla tego filmu

  DyskusjeSztuka latania Dodaj komentarz

Wzruszający i zabawny film o przyjaźni, bez grama taniego sentymentalizmu - co przy takim temacie jest WIELKIM osiągnieciem. Kenneth Branagh jest świetny, ale prawdziwą gwiazdą jest tu genialna Helena Bonham-Carter.
Dodana 03.11.05 00:00
Kenneth Branagh - zajebisty szekspirowski aktor (fantastyczny Hamlet, Wiele hałasu o nic i sen nocy letniej - to mój ulubiony), w tym filmie ma fajną rólkę luzaka i ousidera. film przyjemny na każdą chwilę.
Dodana 01.11.05 00:00
Znakomita i wzruszająca momentami historia, która została bardzo dobrze zagrana i wyreżyserowana.
Dodana 23.11.04 00:00
według mnie tan film jest po prostu piękny
Dodana 13.05.04 00:00
Zdziwiłam się brakiem opini na temat tego filmu. Być może dlatego że jest tak mało znany...Ale nie o tym miałam pisać. Co do filmu: Był to jeden z najpiękniejszych filmów jakie dotychczas oglądałam w swoim krótkim piętnastoletnim życiu. Porusza do głębi. Oglądając przykładowo "Jak stracic chłopaka w 10 dni" nie wynosimy NIC z filmu. To znaczy film był fajny, tak dla zabicia nudy, nic więcej. Ale "Sztuka latania" coś daje. Coś wielkiego. Nie potrafię tego opisać ale myślę że każdy powinien obejrzeć ten przepiękny film, po prostu to jest dzieło. Takie dzieła zdarzają sie niezwykle rzadko. Jestem przekonana że gdyby film ten był U.S.A a nie angielski miałby na pewno kilka oskarów.Tak czy siak. MUSICIE TO OBEJRZEĆ!TRZEBA!POLECAM GORĄCO!Naprawde nie pożałujecie. Daje swoją głowę. No chyba że ktoś za bardzo nie lubi ambitnych filmów.
Dodana 02.10.03 00:00
Sąd skazuje Richarda na 120 godzin prac społecznych, co ma być formą publicznego zadośćuczynienia za szkody, które wyrządził miastu podczas niefortunnej próby startu lotnią z dachu banku. Los styka g
Dodana 01.10.03 23:59