Czekając na cud - plakat
Oglądaj  

Czekając na cud (Noel)

2004, USA
Czas trwania 96 min
Gatunek dramat
Reżyseria Chazz Palminteri
Dystrybutor (nieznany)
Opis Zbliża się Boże Narodzenie. Śledzimy losy pięciorga bohaterów, z których każdy w głębi duszy czeka na cud, który odmieniłby jego życie. Losy całej tej piątki przetną się gdzieś w Nowym Jorku w wigilijny wieczór.
Podziel się
O filmie
Informacje podstawowe
Opis
Pełna obsada
Twórcy
Box Office
Nagrody
Strony internetowe
Spoleczność
Blogi
Forum
Recenzje użytkowników
Konkursy
Czytelnia
Recenzje
Minirecenzje
Wywiady
Artykuły
Imprezy i wydarzenia
Wpadki i ciekawostki

  Minirecenzje Czekając na cud

Nie znaleziono minirecenzji dla tego filmu

  CzytelniaCzekając na cud

  DyskusjeCzekając na cud Dodaj komentarz

Sztuka polega na poprowadzeniu fabuły tak, aby poziom emocji i dramaturgii był wysoki, jednak nie zbyt wysoki, bo to prowadzi do niezamierzonego komizmu... Palminteri zachował idealne proporcje, stworzył piękne i wzruszające kino. Sarandon, Cruz no i niewymieniony w czołówce Robin Williams - mistrzostwo. 8,5/10.
Dodana 14.10.10 00:00
Przede wszystkim w tym filmie najpiękniej wyglądał WALKER!!! Normalnie cudo! Taki przystojniak od razu nadaje smaku filmowi. A film ogólnie ok. Ciekawy i przyjemny do oglądania. Polecam. Szczególnie kobietom;-)
Dodana 30.03.08 00:00
Niesamowity klimat. Film nietuzinkowy, bardzo cieply.
Dodana 10.07.06 00:00
Bardzo ciekawie i bez sztampy opowiedziane historie. Chazz Palmintieri jako reżyser się sprawdza. Susan Sarandon jak zwykle bardzo dobra. Reszta aktorów niezła, choć za tą Cruz nie przepadam (przypomina mi rozdeptaną żabę). POLECAM!
Dodana 28.12.05 00:00
Bardzo smutny film o poszukiwaniu szczęścia. Na pewno nie jest to film dla każdego, ale dla tych, którzy potrafią poczuć rzeczy nadprzyrodzone, gdzie duch Nocy Wigilijnej działa i "nawraca" ludzi na drogę prawdy i dobra. Bardzo dobra gra aktorska. Zaskoczył mnie pozytywnie Paul Walker, którego raczej kojarzę z filmów "łatwych lekkich i przyjemnych", a tu proszę... Polecam! Moja ocena 8/10
Dodana 28.12.05 00:00
Bardzo fajny film z przesłaniem.
Polecam szczególnie teraz na święta naprawde warty obejżenia ;]
Dodana 25.12.05 00:00
Zbliża się Boże Narodzenie w Nowym Jorku. Śledzimy losy pięciorga bohaterów, z których każdy w głębi duszy czeka na cud, który odmieniłby ich życie. Samotna rozwódka z trudem znosząca samotność, przyp
Dodana 24.12.05 23:59