Fatalne zauroczenie - plakat
Oglądaj  

Fatalne zauroczenie (Fatal Attraction)

1987, USA
Czas trwania 119 min
Gatunek thriller
Reżyseria Adrian Lyne
Opis Żona Dana nowojorskiego prawnika, solidnego męża i ojca, wyjechała na weekend z miasta, jego zatrzymały obowiązki zawodowe. Przypadek sprawia, że Dan spotyka się z poznaną wcześniej Alex -
Podziel się
O filmie
Informacje podstawowe
Opis
Pełna obsada
Twórcy
Box Office
Nagrody
Strony internetowe
Spoleczność
Blogi
Forum
Recenzje użytkowników
Konkursy
Czytelnia
Recenzje
Minirecenzje
Wywiady
Artykuły
Imprezy i wydarzenia
Wpadki i ciekawostki

  Zdjęcia Fatalne zauroczenie

Brak zdjęć

  WideoFatalne zauroczenie

Brak wideo

  Minirecenzje Fatalne zauroczenie

Nie znaleziono minirecenzji dla tego filmu

  Obsada Fatalne zauroczenie

Dan Gallagher
Alex Forrest
Beth Gallagher
gość na imprezie
Hildy

  DyskusjeFatalne zauroczenie Dodaj komentarz

Kobieca natura jest nieokielznana do dzis a szczegolnie,gdy jest ona zakochana.Do czego jest ona zdolna,gdy chce na wlasnosc
posiasc swego wybranka.Tu mamy do czynienia z kobieta opetana swa zadza.Nie liczy sie,ze on nie odwajemnia jej uczuc,ma piekna zone,ktora kocha i wspaniala coreczke.Wszystko to nic dla opetanej kobiety.Genialny scenariusz,szybka akcja nie pozwalajaca wstac z fotela,mroczny klimat dreszczowca i piekne zdjecia oraz kapitalna gra Glenn Close.Polecam to arcydzielo zonom przystojnych mezow.10/10.
Mietek Jakobs
Dodana 04.06.12 00:00
Inne opisy
Stylowe i seksowne "Fatalne zauroczenie" zabiera publikę na nowe wyżyny thrillera opowiadającego o romansie, który przerodził się w najsłynniejszą ekranową potyczkę! Nominowany do sześciu nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej®, w tym za Najlepszy Film i Najlepszą Reżyserię (Adrian Lyne, "Niemoralna propozycja", "Flashdance"), kultowy już obraz opowiada losy burzliwego romansu pomiędzy żonatym prokuratorem Danem Gallagherem (Michael Douglas) a uwodzicielską Alex Forrest (Glenn Close). Gorące pożądanie szybko przeradza się jednak w chorobliwą obsesję, która zaczyna zagrażać rodzinie mężczyzny. Zobacz do czego zdolna jest zakochana kobieta, która nie pozwoli, by cokolwiek stanęło jej na drodze do szczęścia!
zgłoś poprawkę
[opis dystrybutora dvd]

Dan Gallagher (Michael Douglas) był szczęśliwym mężem i ojcem. Pewnego dnia spędza pełen namiętności weekend z nieznajomą kobietą. Okazuje się ona być osobą chorą psychicznie, która zrobi wszystko, żeby tylko Gallagher nie wrócił do swojej żony i dziecka. Kobieta jest gotowa posunąć się do ostateczności.

Nowojorski prawnik Dan Gallagher na przyjęciu organizowanym przez zatrudniające go wydawnictwo poznaje nową redaktorkę Alex Forrest. Żona Dana wraz z córeczką spędzają weekend na wsi. Dan podczas narady służbowej spotyka ponownie Alex Forrest i nawiązuje z nią romans. Gdy chce w niedzielę rano wracać do domu, Alex podcina sobie żyły. Panna Forrest pragnie dalszych spotkań. Początkowo prosi, potem staje się agresywna, zadręcza go telefonami, informuje, że jest w ciąży, pod pretekstem wynajęcia mieszkania rozmawia z żoną Dana. Mężczyzna przyspiesza kupno domu i przeprowadza się tam z rodziną. Alex nie daje za wygraną. Oblewa żrącym płynem samochód byłego kochanka i podrzuca kasetę z pogróżkami. Wieczorami krąży wokół nowej posiadłości Gallagherów.
zgłoś poprawkę
Albertino

Prawnik Dan Gallagher poznaje Alex, kobietę pracującą w wydawnictwie, z którym będzie współpracować jego firma. Wkrótce Dan nawiązuje z nią romans. Kobieta zakochuje się w nim, jednak on czuje się winny w stosunku do rodziny. Próbuje skończyć tę chorą znajomość, lecz kochanka nie zamierza tak łatwo zrezygnować. Nie przyjmuje do wiadomości tego, iż jest on żonaty. Chce go mieć tylko dla siebie i aby to osiągnąć jest gotowa na wszystko.
Devils_Son
Dodana 03.06.12 00:00
Inne opisy

Gallagher jest szanowanym nowojorskim adwokatem. Jego życie prywatne również wydaje się spełnione i ustabilizowane, Dan ma atrakcyjną żonę i kilkuletnie dziecko. Gdy Beth Gallagher wyjeżdża na weekend razem z córką, Ellen, osamotniony ulega urokowi koleżanki z pracy, Alex Forrest. Następnego dnia zaczynają go prześladować wyrzuty sumienia, dlatego postanawia zerwać znajomość. Jednak zakochana kobieta chce kontynuować romans, a gdy Dan oznajmia jej, że to niemożliwe, czuje się zraniona. Wkrótce uczucie do byłego kochanka staje się jej obsesją.
zgłoś poprawkę
bennyhillshow

Nowojorski prawnik Dan Gallagher (Michael Douglas) poznaje Alex Forrest (Glenn Close), pracownicę wydawnictwa, w którym ma współpracować jego firma. Podczas nieobecności żony i córeczki spędza z Alex weekend. Gdy chce zakończyć tę znajomość, kobieta nie przyjmuje tego do wiadomości, chce mieć go tylko dla siebie. Aby to osiągnąć, nie cofnie się przed niczym.
zgłoś poprawkę
pro415

Nowojorski adwokat Dana Gallaghera pod nieobecność żony wdaje się w namiętny romans z uwodzicielską Alex Forrest. Po szalonej nocy Dan zamierza zapomnieć o przypadkowym skoku w bok, jednak Alex nie ma zamiaru zrezygnować z kochanka. Ani teraz ani w przyszłości. Nawet jeśli ceną ma być zniszczenie rodziny Dana.
[opis dystrybutora]
The_Architect

Prawnik Dan Gallagher wiedzie szczęśliwe życie u boku kochającej żony i małej córeczki. Pewnego dnia na przyjęciu poznaje uroczą Alex, która od razu zakochuje się w nim. On również nie kryje zauroczenia. Kiedy jego żona Beth z córka wyjeżdża na weekend na wieś, ten nawiązuje z Alex namiętny romans. Dziewczyna mocno angażuje się w związek, jednak Dan traktuje ją tylko jako przyjaciółkę. Kiedy dziewczyna dowiaduje się o tym, ukazuje swoje prawdziwe "ja". Staje się bezwzględna i natarczywa, zaczyna prześladować prawnika. Również rodzinie Dana nie ustępuje. Chora psychicznie kobieta po cichu liczy, że uda jej się zdobyć byłego kochanka, ten jednak z czasem zaczyna nabierać agresywny stosunek do kobiety. Jak skończy się ta psychologiczna walka o byt?
Il_cattivo
Dodana 03.06.12 00:00
stalowa_ wola
bardzo dobry film, po obejrzeniu człowiek na zawsze pozostanie wierny mężowi/ żonie ;) a glenn close będzie się śnić po nocach jak jakiś koszmar...
Dodana 12.06.08 00:00
Czy ten film chociasz jest ciekawy
czy ten romans zakonczył się szczenśliwie
czyli hapy end
Dodana 14.06.06 00:00
Fajnie sie ruchali ale troche mało
Dodana 02.07.03 00:00
Ulubiony film Vanini ;-P
Dodana 23.05.03 00:00
Żona Dana nowojorskiego prawnika, solidnego męża i ojca, wyjechała na weekend z miasta, jego zatrzymały obowiązki zawodowe. Przypadek sprawia, że Dan spotyka się z poznaną wcześniej Alex - kobietą in
Dodana 22.05.03 23:59