Poznasz przystojnego bruneta - plakat
Oglądaj  

Poznasz przystojnego bruneta (You Will Meet a Tall Dark Stranger)

2010, USA
Czas trwania 98 min
Gatunek romans, komedia
Reżyseria Woody Allen
Dystrybutor Kino Świat International
Premiery kinowe Polska 11 marzec 2011
USA 23 wrzesień 2010
Opis Sally podkochuje się w przystojnym szefie Gregu, jednak ten, nieczuły na jej awanse, próbuje usidlić inną kobietę. Mąż Sally, który ima się wszelkich sposobów, żeby spełnić swoje ambicje
Podziel się
O filmie
Informacje podstawowe
Opis
Pełna obsada
Twórcy
Box Office
Nagrody
Strony internetowe
Spoleczność
Blogi
Forum
Recenzje użytkowników
Konkursy
Czytelnia
Recenzje
Minirecenzje
Wywiady
Artykuły
Imprezy i wydarzenia
Wpadki i ciekawostki

  Minirecenzje Poznasz przystojnego bruneta

Nie znaleziono minirecenzji dla tego filmu

  DyskusjePoznasz przystojnego bruneta Dodaj komentarz

Bardzo przekorny, raczej pesymistyczny, gorzki i ironiczny jest ten film. Wielu bohaterów, ale nie wszystkie historie mnie przekonały i zainteresowały. Najbardziej podobały mi się wątki z Alfim i Heleną. Dużo w nich Allenowskiego humoru. Są także najlepiej zagrane i trzymają ten film.
Nie będzie to mój ulubiony film Allena. Mimo to obejrzałem go z przyjemnością.
Dodana 10.01.12 00:00
Iza Kazejak
Fantastyczne wątki przeplatają się tworząc komedię idealną. To jeden z najlepszych filmów Allena, jaki widziałam. Świetny jest motyw przewodni oraz wykonanie. Najbardziej ekscytujące są losy romansu Alfie'go. Jego narzeczona i on razem to świetny pastisz na związki tego typu.
Dodana 09.12.11 00:00
Subiektywnie jest to dla mnie lepszy film od wcześniejszego "Whatever Works", choć oczywiście słabszy od "Vicky,,," Każdy z bohaterów przeżywa tu interesującą historię, podaną przez mistrzów, chociażby Hopkins w roli starszego zagubionego rozwodnika, Naomi marząca o niespełnionej miłości maczo Banderasa, no i Brolin-pisarz jednego hitu, podkradający niewydaną powieść "przyjaciela" w śpiączce - mistrzostwo. 8/10.
Dodana 02.10.11 00:00
Jak przystało na mistrza - kolejna udana komedia w stylu Woodego - tylko dla inteligentnych ludzi ;-)
Dodana 02.10.11 00:00
Mariusz Pałka
Po dwóch świetnych poprzednich filmach, mianowicie: "Vicky Cristina Barcelona" oraz "Whatever Works", Allen lekko obniżył loty. "You Will Meet a Tall Dark Stranger" nie jest zły, ale też niczym szczególnym nie przykuwa uwagi. No może tylko doborową obsadą i ogólną realizacją, ale to też nic nowego u Allena. 7/10.
Dodana 21.08.11 00:00
Eliza N
Film całkiem dobry, ale raczej gorzki niż komediowy. No bo jak odebrać starą prawdę o człowieku, który idealizuje dokonanie innych wyborów, a gdy się odważy coś zmienić okazuje się, że jego dotychczasowe życie nie było takie złe - wystarczyło tylko skoncentrować się na przeżywanych chwilach zamiast gonić za tym co jest wytworem tylko naszej wyobraźni.... Aktorzy spisali się na 6, no ale to właśnie zasługa reżysera....
Dodana 19.07.11 00:00
Kurde mi ten film zupełnie nie przypadł do gustu, gdyby to nie był Allen pewnie obecny byłyby lepsze, ale jednak liczyłem na coś więcej, taki film bez większych fajerwerków, czegoś zabrakło.
Dodana 03.06.11 00:00
Witek Nicowski
Allen daje radę,polecam!
Dodana 29.05.11 00:00
Woody Allen powrócił do starych chwytów, motywów. Tylko kiedyś dekorował swoje filmy wyśmienitymi dialogami, a tu... jakoś blado to wszystko wypadło.
Lucy Punch (nowa żonka Alfiego) rewelacyjna!!!
Dodana 19.05.11 00:00
Marta Makarewicz-Brońska
Stary dobry Allen. Rewelacyjni bohaterowie. Świetna rola Anthony'ego Hopkins'a i rewelacyjne postaci obu jego żon, neurotycznej Heleny i "ambitnej" Charmaine. Trochę blado wypadła Freida Pinto, mnie nie przekonała jako muza. No i jak zawsze cudowna muzyka.
Dodana 06.04.11 00:00