Obietnica - plakat
Oglądaj    

Obietnica (Obietnica)

2014, Polska
Gatunek dramat
Reżyseria Anna Kazejak
Dystrybutor Kino Świat International
Premiery kinowe Polska 14 marzec 2014
Opis Lila i Janek, uczniowie liceum, należą do nowej generacji. Pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem…
Podziel się
O filmie
Informacje podstawowe
Opis
Pełna obsada
Twórcy
Box Office
Nagrody
Strony internetowe
Spoleczność
Blogi
Forum
Recenzje użytkowników
Konkursy
Czytelnia
Recenzje
Minirecenzje
Wywiady
Artykuły
Imprezy i wydarzenia
Wpadki i ciekawostki

  Minirecenzje Obietnica

W kolejnym polskim filmie sterylne otoczenie i pozbawieni osobowości bohaterowie mają przekazywać fałszywą głębię, sugerować problem istniejący tylko na kartce scenariusza.

Stopklatka , Sebastian Smoliński
"Obietnica" nie oskarża Facebooka o odklejanie młodych ludzi od rzeczywistości. To właściwy młodości rys szaleństwa może prowadzić i do wielkich uniesień, i do rzeczy strasznych.

Co jest Grane? , Paweł T. Felis
To film, który ma trochę błędów, ale w porównaniu z "Baby Blues" Katarzyny Rosłaniec jest mniej histeryczny, bardziej wstrząsający; nie ubarwia rzeczywistości, ale obnaża mechanizmy, które nią rządzą i rządzić będą.

Interia , Anna Bielak
Można więc film Kazejak pochwalić za to, że jest na czasie, albo zganić, że zamiast wytyczać nowe ścieżki w kinie, idzie tymi już wytyczonym.

Kino , Ola Salwa
"Obietnica" nie może się jednak równać ani z kipiącym rockową energią "Wszystko, co kocham", ani z mroczną "Salą samobójców".

Onet , Ewa Szponar

  DyskusjeObietnica Dodaj komentarz

Kupiłem laptopa za cenę doładowania do telefonu! Tylko za 40zł!
Sprawdź sam, naprawdę warto! http://odu.pl/sprawdoneaukcje
Dodana 13.07.15 08:56
Dla mnie ten film to nieporozumienie. Problem ukazany, jednak nie mający jakiegoś głębszego przesłania. Może dlatego większość ludzi w kinie zamiast się zastanawiać, notorycznie się śmiała. Zakończenie urwane z d.... Sala samobójców o niebo lepsza (bez porównania).
Dodana 21.03.14 15:21
o filmie: http://fdb.pl/film/532501-obietnica
Dodana 19.03.14 23:39
Jestem przytłoczony magnetyzmem Elizy Rycembel - dziewczyna zagrała niesamowicie! Widziałem wywiady z nią - jest taka optymistyczna, a w filmie? skała - mistrzowska kreacja. Sam film ma drobne niedociągnięcia, ale teamt, sposób przedstawienia, śweitne zdjęcia i aktorotwo dają mu u mnie mocne 8.
Dodana 16.03.14 23:03
Świetny film. Nie tylko bardzo dobrze zrobiony, ale niosący ważne przesłanie. Polecam
Dodana 16.03.14 17:46
Swietny film. Szczegolnie polecam rodzicom i ich nastolatelnim dzieciom. Film jest manifestem mlodych... Porusza wazny i trudny temat... I do tego dobrze zagrany...
Dodana 16.03.14 17:21
Bardzo dobre kino. Eliza jest bardzo naturalna, młodzieńcza, świeża i przekonująca! Co do filmu - Pokoleniu współczesnych nastolatków łatwiej jest komunikowac się z innymi w sieci niż w realu, co stanowi poważne zagrożenie dla umiejętności rozmowy face to face. W tym zreszta mamy nie tylko zagubione dizeci, ale tez wycofanych i bezradnych rodziców.
Dodana 14.03.14 16:22
Treść wiadomości niezgodna z regulaminem.
Dodana 14.03.14 11:56