Filmowy Sylwester z Wilkiem z Wall Street oraz największymi przebojami mijającego roku w Multikinie

Więcej
Miejsce: Warszawa , Zabrze , Wrocław , Rzeszów , Rumia , Poznań , Kraków , Gdańsk , Bydgoszcz
Data: 31.12.2013 00:00 - 01.01.2014
 
Sylwester w Multikinie to propozycja dla wszystkich fanów kina, którzy chcą spędzić tą wyjątkową noc w tak samo wyjątkowym miejscu. Kinomaniacy podczas Sylwestra 2013 będą mogli obejrzeć przedpremierowo „Wilka z Wall Street" oraz dwa największe hity mijającego roku.

Imprezę rozpoczniemy od przedpremierowego pokazu jednego z najbardziej oczekiwanych filmów 2013 roku „Wilk z Wall Street", filmu w reżyserii Martina Scorsese z Leonardo DiCaprio w roli głównej. „Wilk z Wall Street" opowiada historię wzlotu i upadku Jordana Belforta, dwudziestokilkuletniego multimilionera z Wall Street. Po przywitaniu Nowego Roku na uczestników Sylwestra w Multikinie czekają największe hity filmowe 2013 roku. Po północy widzowie zobaczą komedię „Millerowie", w której okradziony z towaru diler David musi w ramach zadośćuczynienia przywieźć z Meksyku dużą dostawę narkotyków. Pomysłem na to jest zorganizowanie wymyślonej rodziny. Na zakończenie imprezy zostanie wyemitowany „Wyścig", czyli prawdziwa, wciskająca w fotel historia rywalizacji dwóch najlepszych kierowców F1 w historii – Nikiego Laudy i Jamesa Hunta.

Sylwester 2013 odbędzie się w 12 kinach sieci Multikino. W każdym kinie Sylwester ma inną formułę: filmową lub taneczno–filmową.

Repertuar Sylwestra 2013 w Multikinie:
 • „Wilk z Wall Street" – przedpremierowo
 • „Millerowie"
 • „Wyścig"
Na powitanie Nowego Roku zapraszamy do Multikina:
 • Bydgoszcz
 • Gdańsk
 • Kraków
 • Poznań 51
 • Poznań Malta
 • Rumia
 • Rzeszów
 • Warszawa Targówek
 • Warszawa Ursynów
 • Warszawa Złote Tarasy
 • Wrocław Arkady Wrocławskie
 • Zabrze
Sylwester filmowy z welcome drinkiem i szampanem o północy: Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań Malta, Rumia, Rzeszów, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy

Sylwester taneczno–filmowy z welcome drinkiem, szampanem o północy, cateringiem i imprezą przy muzyce granej przez DJ'a: Kraków, Poznań 51, Warszawa Złote Tarasy (VIP), Wrocław Arkady Wrocławskie, oraz Zabrze

Sponsorzy: Coca-Cola, Cappy
Patroni: 4Fun.TV, Stopklatka.pl, Polska The Times, Naszemiasto.pl, Mediarun.pl, Warsaw Insider

Ceny biletów:
 • Bydgoszcz, Rzeszów, Rumia, Poznań Malta: 70 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia, 90 zł od 20 grudnia
 • Gdańsk, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów: 90 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia i 90 zł od 20 grudnia
 • Zabrze: 120 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia i 140 zł od 20 grudnia
 • Kraków, Wrocław Arkady Wrocławskie, Poznań 51: 140 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia i 170 zł od 20 grudnia
 • Warszawa Złote Tarasy: 100 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia i 120 zł od 20 grudnia za sylwester Filmowego z Welcome Drinkiem i Szampana oraz 270 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia oraz 320 zł od 20 grudnia za Sylwestra VIP.

Szczegółowe oferty Sylwestra 2013 w poszczególnych Multikinach można znaleźć na stronie www.multikino.pl

Informacje o filmach:

Wilk z Wall Street" – przedpremierowo!
Reżyseria: Martin Scorsese
Scenariusz: Terence Winter
Obsada: 
Leonardo DiCaprio – Jordan Belfort
Margot Robbie – Naomi Lapaglia,
Matthew – McConaughey – Mark Hanna,
Jonah Hill – Donnie Azoff,
Cristin Milioti – Teresa Petrillo,
Jon Bernthal – Brad i inni

Opis filmu: Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.

Millerowie"
Reżyseria: Rawson Marshall Thurber
Scenariusz: Steve Faber, Bob Fisher, Sean Anders, Dan Fybel, John Morris, Rich Rinaldi
Obsada:
Jason Sudeikis
Jennifer Aniston
Emma Roberts
Will Poulter
Ed Helms
Kathryn Hahn
Molly C. Quinn

Opis filmu: David Burke (Jason Sudeikis) jest pomniejszej klasy dealerem marihuany. Jego klientami są kucharze, matki, ale nie dzieci – ma przecież skrupuły. Co więc mogło pójść źle? Wiele rzeczy. Woląc z oczywistych powodów trzymać się w cieniu, na własnej skórze odczuwa, że żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie. Kiedy próbuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa, napada na niego trzech bezdomnych punków, którzy kradną mu towar i pieniądze, przez co staje się dłużnikiem swego dostawcy, Brada (Ed Helms). Aby zacząć od nowa – i zachować zdrowie, a pewnie też życie – David musi stać się przemytnikiem narkotyków na dużą skalę i sprowadzić najnowszą dostawę Brada z Meksyku. Z pomocą swoich sąsiadów: cynicznej striptizerki Rose (Jennifer Aniston), niedoszłego klienta Kenny'ego (Will Poulter) oraz sprytnej, znającej życie ulicy nastolatki Casey (Emma Roberts) obmyśla niezawodny plan. 

Wyścig"
Reżyseria: Ron Howard
Scenariusz: Peter Morgan
Obsada:
Chris Hemsworth - James Hunt
Daniel Brühl - Niki Lauda
Alexandra Maria Lara - Marlene Lauda
Olivia Wilde - Suzy Miller
Natalie Dormer - Gemma, pielęgniarka
Christian McKay - Alexander Hesketh
Alessandro De Marco - Daniele Audetto
Antti Hakala - Hans-Joachim Stuck

Opis filmu: Nie było kobiety, która była w stanie im się oprzeć. Napędzani adrenaliną. Żyjący na wysokich obrotach. Dwaj najlepsi kierowcy Formuły 1 pokażą, ile trzeba mieć odwagi, żeby zasłużyć sobie na miano prawdziwej legendy. Przekonani, że śmierć zdarza się innym, przekroczą wszelkie granice. Prawdziwa, wciskająca w fotel historia Nikiego Laudy i Jamesa Hunta, to najbardziej oczekiwany film roku. Przystojny playboy James Hunt (Chris Hemsworth - Avengers) i błyskotliwy Niki Lauda (Daniel Brühl – Bękarty wojny) to dwaj najwięksi rywale. W życiu osobistym i na torze spychają się poza granice wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Silniejsza od strachu jest tylko żądza wygranej. Ich prawdziwą historię wyreżyserował zdobywca Oscara Ron Howard (Piękny umysł, Kod da Vinci), a scenariusz wyszedł spod ręki nominowanego do Oscara Petera Morgana (Frost/Nixon, Królowa).
  Ocena: 0.0/5
Twoje oceny
Średnia 0 Głosów
Średnia ocena to 0.0 gwiazdek z 5.

 Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy.

 Blogosfera

Włoskie life story Włoskie life story

Splot kilku miłosnych perypetii Włochów i Amerykanów w Wiecznym Mieście.

Kocham Olivie Wilde! Kocham Olivie Wilde!

Głównie obejrzał ten film ze względu na Olivie Wilde. Nie uważam jej za jakąs wybitną aktorkę, ale jej uroda mnie zadziwia. Film opowiada historie rodzeństwa, które po napadzie na kasyno ucieka w strone granicy z Kanadą z walizką pełną kasy. Addison (Eric Bana) no i Liza (Olivia Wilde) tak nieszczęśliwie uciekają z łupem, że podczas zamieci śnieżnej wpadają w poślizg i uszkadzają auto. Zmusza to ich do rozdzielenia się i dalszą ucieczkę piechotą lub zdobycznymi po drodze pojazdzami.

 Premiery tygodnia

Mur

Pieśń słonia

Wizyta

Transporter: Nowa moc

Szkolna imprezka