Filmowy Sylwester z Wilkiem z Wall Street oraz największymi przebojami mijającego roku w Multikinie

Więcej
Miejsce: Warszawa , Zabrze , Wrocław , Rzeszów , Rumia , Poznań , Kraków , Gdańsk , Bydgoszcz
Data: 31.12.2013 00:00 - 01.01.2014
 
Sylwester w Multikinie to propozycja dla wszystkich fanów kina, którzy chcą spędzić tą wyjątkową noc w tak samo wyjątkowym miejscu. Kinomaniacy podczas Sylwestra 2013 będą mogli obejrzeć przedpremierowo „Wilka z Wall Street" oraz dwa największe hity mijającego roku.

Imprezę rozpoczniemy od przedpremierowego pokazu jednego z najbardziej oczekiwanych filmów 2013 roku „Wilk z Wall Street", filmu w reżyserii Martina Scorsese z Leonardo DiCaprio w roli głównej. „Wilk z Wall Street" opowiada historię wzlotu i upadku Jordana Belforta, dwudziestokilkuletniego multimilionera z Wall Street. Po przywitaniu Nowego Roku na uczestników Sylwestra w Multikinie czekają największe hity filmowe 2013 roku. Po północy widzowie zobaczą komedię „Millerowie", w której okradziony z towaru diler David musi w ramach zadośćuczynienia przywieźć z Meksyku dużą dostawę narkotyków. Pomysłem na to jest zorganizowanie wymyślonej rodziny. Na zakończenie imprezy zostanie wyemitowany „Wyścig", czyli prawdziwa, wciskająca w fotel historia rywalizacji dwóch najlepszych kierowców F1 w historii – Nikiego Laudy i Jamesa Hunta.

Sylwester 2013 odbędzie się w 12 kinach sieci Multikino. W każdym kinie Sylwester ma inną formułę: filmową lub taneczno–filmową.

Repertuar Sylwestra 2013 w Multikinie:
 • „Wilk z Wall Street" – przedpremierowo
 • „Millerowie"
 • „Wyścig"
Na powitanie Nowego Roku zapraszamy do Multikina:
 • Bydgoszcz
 • Gdańsk
 • Kraków
 • Poznań 51
 • Poznań Malta
 • Rumia
 • Rzeszów
 • Warszawa Targówek
 • Warszawa Ursynów
 • Warszawa Złote Tarasy
 • Wrocław Arkady Wrocławskie
 • Zabrze
Sylwester filmowy z welcome drinkiem i szampanem o północy: Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań Malta, Rumia, Rzeszów, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy

Sylwester taneczno–filmowy z welcome drinkiem, szampanem o północy, cateringiem i imprezą przy muzyce granej przez DJ'a: Kraków, Poznań 51, Warszawa Złote Tarasy (VIP), Wrocław Arkady Wrocławskie, oraz Zabrze

Sponsorzy: Coca-Cola, Cappy
Patroni: 4Fun.TV, Stopklatka.pl, Polska The Times, Naszemiasto.pl, Mediarun.pl, Warsaw Insider

Ceny biletów:
 • Bydgoszcz, Rzeszów, Rumia, Poznań Malta: 70 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia, 90 zł od 20 grudnia
 • Gdańsk, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów: 90 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia i 90 zł od 20 grudnia
 • Zabrze: 120 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia i 140 zł od 20 grudnia
 • Kraków, Wrocław Arkady Wrocławskie, Poznań 51: 140 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia i 170 zł od 20 grudnia
 • Warszawa Złote Tarasy: 100 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia i 120 zł od 20 grudnia za sylwester Filmowego z Welcome Drinkiem i Szampana oraz 270 zł w przedsprzedaży do 19 grudnia oraz 320 zł od 20 grudnia za Sylwestra VIP.

Szczegółowe oferty Sylwestra 2013 w poszczególnych Multikinach można znaleźć na stronie www.multikino.pl

Informacje o filmach:

Wilk z Wall Street" – przedpremierowo!
Reżyseria: Martin Scorsese
Scenariusz: Terence Winter
Obsada: 
Leonardo DiCaprio – Jordan Belfort
Margot Robbie – Naomi Lapaglia,
Matthew – McConaughey – Mark Hanna,
Jonah Hill – Donnie Azoff,
Cristin Milioti – Teresa Petrillo,
Jon Bernthal – Brad i inni

Opis filmu: Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.

Millerowie"
Reżyseria: Rawson Marshall Thurber
Scenariusz: Steve Faber, Bob Fisher, Sean Anders, Dan Fybel, John Morris, Rich Rinaldi
Obsada:
Jason Sudeikis
Jennifer Aniston
Emma Roberts
Will Poulter
Ed Helms
Kathryn Hahn
Molly C. Quinn

Opis filmu: David Burke (Jason Sudeikis) jest pomniejszej klasy dealerem marihuany. Jego klientami są kucharze, matki, ale nie dzieci – ma przecież skrupuły. Co więc mogło pójść źle? Wiele rzeczy. Woląc z oczywistych powodów trzymać się w cieniu, na własnej skórze odczuwa, że żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie. Kiedy próbuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa, napada na niego trzech bezdomnych punków, którzy kradną mu towar i pieniądze, przez co staje się dłużnikiem swego dostawcy, Brada (Ed Helms). Aby zacząć od nowa – i zachować zdrowie, a pewnie też życie – David musi stać się przemytnikiem narkotyków na dużą skalę i sprowadzić najnowszą dostawę Brada z Meksyku. Z pomocą swoich sąsiadów: cynicznej striptizerki Rose (Jennifer Aniston), niedoszłego klienta Kenny'ego (Will Poulter) oraz sprytnej, znającej życie ulicy nastolatki Casey (Emma Roberts) obmyśla niezawodny plan. 

Wyścig"
Reżyseria: Ron Howard
Scenariusz: Peter Morgan
Obsada:
Chris Hemsworth - James Hunt
Daniel Brühl - Niki Lauda
Alexandra Maria Lara - Marlene Lauda
Olivia Wilde - Suzy Miller
Natalie Dormer - Gemma, pielęgniarka
Christian McKay - Alexander Hesketh
Alessandro De Marco - Daniele Audetto
Antti Hakala - Hans-Joachim Stuck

Opis filmu: Nie było kobiety, która była w stanie im się oprzeć. Napędzani adrenaliną. Żyjący na wysokich obrotach. Dwaj najlepsi kierowcy Formuły 1 pokażą, ile trzeba mieć odwagi, żeby zasłużyć sobie na miano prawdziwej legendy. Przekonani, że śmierć zdarza się innym, przekroczą wszelkie granice. Prawdziwa, wciskająca w fotel historia Nikiego Laudy i Jamesa Hunta, to najbardziej oczekiwany film roku. Przystojny playboy James Hunt (Chris Hemsworth - Avengers) i błyskotliwy Niki Lauda (Daniel Brühl – Bękarty wojny) to dwaj najwięksi rywale. W życiu osobistym i na torze spychają się poza granice wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Silniejsza od strachu jest tylko żądza wygranej. Ich prawdziwą historię wyreżyserował zdobywca Oscara Ron Howard (Piękny umysł, Kod da Vinci), a scenariusz wyszedł spod ręki nominowanego do Oscara Petera Morgana (Frost/Nixon, Królowa).
  Ocena: 0.0/5
Twoje oceny
Średnia 0 Głosów
Średnia ocena to 0.0 gwiazdek z 5.

 Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy.

 Blogosfera

Kasyna polskojęzyczne Kasyna polskojęzyczne

Zazwyczaj gracze którzy chcieliby zagrać w gry kasynowe, muszą szukać ofert

Szczęście (nie)pozorowane Szczęście (nie)pozorowane

Rodzinny narciarski odpoczynek zmienia się w serię wzajemnych oskarżeń.

 Premiery tygodnia

San Andreas

Plemię

Kapitan Szablozęby i skarb piratów

Poltergeist

Kraina jutra