Premiera 300: Początek Imperium w IMAX

Więcej
25.02.2014 - 06.03.2014
bilety
Nadchodzi zmierzch króla Kserksesa!

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie, w którym macie szansę na zdobycie dwuosobowych zaproszeń do kina IMAX Sadyba w Warszawie na FILM „300: Początek Imperium"

Bilety ważne w dniach 10-13 marca 2014r.
 
 
Już 7 marca będziecie mogli dowiedzieć się, jak według Franka Millera kończy się pojedynek  z perskim królem-bogiem! Podczas premiery greckiej legendy o niezłomnym oddziale Spartan – 300: Początek Imperium – czekają Was najlepsze w historii kina sceny batalistyczne. Technologia IMAX postawi Was na pierwszej linii spartańskiej falangi, która zderzy się z najgroźniejszym najeźdźcą starożytnej Europy!
 
Legenda odważnych Spartan odżyje w IMAX! Od 7 marca kina zapraszają na jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku – pokazy 300: Początek Imperium. Druga część tej greckiej legendy to nie tylko świetna realizacja, ale także plejada serialowych gwiazd: Sullivan Stapleton (Strike Back), Eva Green (Penny Dreadful) i Lena Headey (Gra o Tron). W postać Kserksesa po raz kolejny wcielił się elektryzujący Rodrigo Santoro.
 
Komiksowy rodowód
Historia wojen grecko-perskich jest dobrze znana każdemu z nas jeszcze z czasów szkolnych. Jednak zarówno 300, jak i 300: Początek Imperium to filmy oparte nie tylko na losach króla Leonidasa i jego oddziału, ale przede wszystkim na powieściach obrazkowych przygotowanych przez jedną z najważniejszych postaci w tym biznesie, Franka Millera. Ekranizacja oparta została na artystycznych kadrach komiksu, dzięki czemu charakteryzuje się niezwykłym stylem wizualnym oraz spektakularnymi efektami specjalnymi. Dzięki nietuzinkowemu wykorzystaniu „zamkniętego" planu zdjęciowego (film kręcono w specjalnie przygotowanej hali) widzowie będą mogli poczuć niesamowitą „bliskość" otoczenia i scen walki. W połączeniu z technologią obrazu Real 3D i IMAX czekają nadzwyczaj realne wrażenia wizualne i dźwiękowe. Na krześle reżysera zasiadł doświadczony Zack Snyder, który ma na swoim koncie m.in. produkcję o Supermanie (Człowiek ze Stali).
 
Zjednoczona Grecja
300: Początek Imperium to drugi rozdział bohaterskiej walki trzystu najlepszych wojowników króla Sparty pod Termopilami. Pod wodzą pogrążonej w żałobie królowej Gorgo i dowódcy Hellady – Temistoklesa, grecka armia stawi czoło jednemu z najgroźniejszych władców ówczesnego świata. U jego boku po raz kolejny pojawią się zabójczy generałowie – tym razem prawą ręką perskiego króla będzie Artemizja: kobieta wychowana przez „wojnę".
 
Film od 7 marca na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań).
 
W sieci kin Cinema City premiera 300: Początek Imperium w wersji 2D i 3D także od 7 marca.

Ten konkurs już się zakończył. Zapraszamy do udziału w innych konkursach!

  Ocena: 4.25/5
Twoje oceny
Średnia 4 Głosy
Średnia ocena to 4.25 gwiazdek z 5.

 Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy.

 Premiery tygodnia

Nigdy nie jest za późno

Hugo i łowcy duchów

Wizyta

Prawie jak matka

Karbala

Do utraty sił

 Najnowsze konkursy

Brak wyników spełniających podane kryteria wyszukiwania.