Lubisz zabawę? Lubisz podróże? OdFRUń z Bondem!

Więcej
Zapraszamy Was w podróż, w której każdy może zostać zwycięzcą. Dla laureata pierwszej nagrody mamy wspaniały, trzydniowy wyjazd do Londynu - fundator nagrody, FRU.PL zapewnia przelot, hotel i ubezpieczenie podróży.

Co więcej, to zwycięzca wybierze taką datę podróży, która mu będzie najbardziej pasować. Dla laureata drugiej nagrody mamy bilety do… miejsca gdzieś w Europie. Tak jest - to właśnie ktoś z Was wybierze, gdzie i kiedy chce lecieć.

By dobrze wiedzieć, o co i na jakich zasadach gracie, zachęcamy do przeczytania regulaminu.

Nie chcemy Was zabierać w podróż za jeden uśmiech. Przygotowaliśmy niezwykłą aplikację, która jest przewodnikiem po świecie Jamesa Bonda. Na niej znajdziecie ukryte miejsca, które - wzorem agenta 007 - musicie aktywować. Już samo poszukiwanie ukrytych treści będzie dla Was zabawą. A dodatkowo, dla najbardziej aktywnych i kreatywnych - mamy wspomniane nagrody.

Waszym zadaniem jest uzupełnienie naszego przewodnika o jak największa liczbę geograficznych odniesień. Wiecie, gdzie Bond pił swego słynnego drinka? Napiszcie to! Wiecie, gdzie były nagrywane piosenki? Wystarczy szybko uzupełnić przygotowane pole. By nie podpowiadać za wiele - takich miejsc w naszym przewodniku znajdziecie sporo - a zgodnie z zasadą The World is Not Enough, nie krępujcie się, tylko dajcie upust swojej wiedzy (lub wyobraźni).

Zwycięzców 15 listopada wybierze redakcja Stopklatki.pl. Ocenimy, kto dokonał największej liczby najbardziej merytorycznych, a czasem i może zabawnych wpisów.

A co z tymi, którzy chcą się podzielić tylko jedną ciekawostką? Spokojnie, każdy z Was otrzyma kupon promocyjny na zakupy biletów lotniczych we FRU.PL!

Podsumowując:

1. Wejdź na bond.stopklatka.pl/przewodnik

2. Przewijaj okno za pomocą specjalnego przesuwaka.

3. Bądź uważny, jak James Bond. Część elementów jest aktywna. Im więcej z nich znajdziesz i opiszesz, łącząc je z jakąś lokalizacją geograficzną, tym lepiej. Przy okazji - sprawdź, jak działa szafa grająca!

4. Aby opisać element i w ten sposób wziąć udział w konkursie, kliknij umieszczony w przewodniku przycisk "wejdź do konkursu". Zostaniesz poproszony o polubienie profilu Stopklatki na Facebooku (nie zapomnij potwierdzić), a następnie pisz do woli.

Nagrody czekają!

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Redakcja
  Ocena: 0.0/5
Twoje oceny
Średnia 0 Głosów
Średnia ocena to 0.0 gwiazdek z 5.

 Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy.