[teledysk] Piosenka z szansą na Oscara?

Więcej
"Ralph Demolka" - najnowsza produkcja studia animacyjnego Walta Disneya - trafił już na listę kandydatów zakwalifikowanych do rywalizacji o nominację do Oscara 2013 w kategorii długometrażowy film animowany. Dużą szansę, aby powalczyć o Oscara ma też utwór pochodzący z tego filmu - "When Can I See You Again?" w wykonaniu Owl City. Zapraszamy do obejrzenia teledysku.

"To bardzo skoczna, radosna i optymistyczna piosenka, ale jest ona zaprawiona kroplą goryczy pozostawiając relację głównych bohaterów filmu bez finału" - mówi Adam Young, wokalista projektu znanego m.in. z "Fireflies" i "Good Time".

TARANTINO, DEMOLKA I 5 ROZBITYCH KAMER. STYCZEŃ W KINACH

Bohaterem najnowszej produkcji Disneya jest osiłkowaty Ralph (Olaf Lubaszenko), który na co dzień jest czarnym charakterem w grze komputerowej. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, który ma po prostu dość swojej roboty. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera. Zdeterminowany wyrusza w misję, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotka bardzo energiczną dziewczynkę - Wandelopę (Jolanta Fraszyńska), która, podobnie jak on, jest odrzucona przez społeczność swojej gry. Gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy, oboje odkryją, że poza światem gier istnieje coś znacznie cenniejszego: prawdziwa przyjaźń.

"Ralph Demolka" z hukiem wejdzie na ekrany polskich kin w technologii 3D już 18 stycznia!

AK / Disney
  Ocena: 0.0/5
Twoje oceny
Średnia 0 Głosów
Średnia ocena to 0.0 gwiazdek z 5.

 Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy.