LISTA PREMIER DVD/BD - SIERPIEŃ 2013

Więcej
Niepamięć

Na początku jeszcze spokojnie, ale końcówka sierpnia to już będzie spora radość dla wielbicieli filmów na płytach DVD i Blu-ray.
 
Miesiąc zaczął się od komediowego "Last Minute" i jak na lato w pełni przystało komedia to iście wakacyjna. Są już też na rynku dwa hollywoodzkie tytuły, które do naszych kin nie trafiły: "Połączenie" oraz "Bezpieczna przystań". Te trzy tytuły to gwiazdy w obsadzie: Wojciech Mecwaldowski obok Halle Berry i Josha Duhamela.
 
Sierpień to oczywiście przede wszystkim kino rozrywkowe. Będą to m.in.: "Intruz", "G.I. Joe: Odwet", "Panaceum", "Straszny film 5", "Niepamięć", "Jack pogromca olbrzymów", "Olimp w ogniu". Obok nich zobaczymy też "Kwartet" – debiut reżyserski Dustina Hoffmana oraz sporo klasyki (m.in. "Siedem", "Tess").
 
Oficjalnie dociera w końcu do Polski kolejne reżyserskie przedsięwzięcie Madonny, to "W.E. Królewski romans". Nie widzieliśmy także w kinach, takich filmów jak: "Niewiarygodny Burt Wonderstone" z Jimem Carreyem oraz "42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy" z Harrisonem Fordem.
 
Nasza kinematografia jest reprezentowana przez m.in. "Miłość", "Żywie Biełaruś" oraz dokumentalny "Będziesz legendą człowieku".
 
Filmy dla najmłodszych to m.in. animowane dwie części "Księgi dżungli" od Disneya, film Lego o Batmanie, kolejne przygody Scooby-Doo oraz animowany "Spider-Man".
 
Z seriali zaś pierwszy sezon filmu "Dwie spłukane dziewczyny".
 
SZCZEGÓŁOWY KALENDARZ PREMIER DVD/BLU-RAY NA DRUGIEJ STRONIE
 


  Ocena: 0.0/5
Twoje oceny
Średnia 0 Głosów
Średnia ocena to 0.0 gwiazdek z 5.

 Komentarze

andziul
Hmmmm.... Słabo jakoś....
Dodany 27.08.2013 13:01.
Niepamięć, Panaceum i Miłość to chyba najciekawsze premiery.
Dodany 05.08.2013 15:58.