"Matrix Rewolucje" - zobacz najnowszy zwiastun

Więcej
W sieci pojawił się już najnowszy zwiastun promujący oczekiwany z wielkim zainteresowaniem film "Matrix Rewolucje".

Filmik trwa 2 minuty i 30 sekund. Rozpoczyna go kilkunastosekundowa, bardzo dynamiczna sekwencja, w której tajemnicza maszyna zwraca sie do Neo z rozkazem - Mów!.

"Rewolucje" to końcowy film trylogii zapoczątkowanej w 1999 roku przez "Matriksa". Twórcy, którzy szczegóły jego scenariusza utrzymują w tajemnicy, obiecują rozwiązanie wielu zagadek z poprzednich dwóch części. "Matrix Rewolucje" opowiada o wojnie pomiędzy ludźmi i maszynami. Podczas gdy duża część akcji "Matriksa Reaktywacji" rozgrywa się wewnątrz Matrixa, w "Rewolucjach", zgodnie z obietnicami twórców, zobaczymy dymiące ruiny futurystycznego prawdziwego świata, a także wiele innych rzeczy, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy w kinie.

"Rewolucje" zadebiutują na ekranach kin tego samego dnia o tej samej godzinie. W Polsce premiera filmu braci Wachowskich przypadnie 5 listopada o godzinie 15.

Najnowszy zwiastun "Rewolucji" znajduje się TUTAJ.


MM

  Ocena: 0.0/5
Twoje oceny
Średnia 0 Głosów
Średnia ocena to 0.0 gwiazdek z 5.

 Komentarze

Konto usunięte
Oglądałem zwiastun i zapowiada się jeszcze większa kicha niż reaktywacja.. choć mogę się oczywiście mylić. Po zwiastunie do T3 miałem podobne odczucia, a film okazał się dobry.
Dodany 27.09.2003 00:00.
Konto usunięte
Zwiastun jest super, poprostu niesamowity jest !!!! Nie wiem, ale chyba z Reaktywacji trailer był nieco lepszy, moze film Rewolucje będzie lepszy emoticon Juz się nie moge doczekać!!!.........
Dodany 26.09.2003 00:00.
Konto usunięte
jak tak ogladam ten trailer to mam nadzieje ze fabula bedzie taka zawial jak na to wskazuje i nie bedzie tak przebuzowany akcja jak reaktywacje (ktore notabene mi sie podobaly)
Dodany 26.09.2003 00:00.