Darmowe warsztaty filmowe we Wrocławiu

Więcej
Centrum Kultury Wrocław-Zachód przygotowało kolejną edycję bezpłatnych warsztatów filmowych. Jest to propozycja skierowana do młodych entuzjastów sztuki filmowej (od 12 lat), którzy chcieliby rozwijać swoje zainteresowania i postawić pierwsze kroki na ścieżce kina niezależnego.

Warsztaty rozpoczną się w październiku i potrwają do czerwca przyszłego roku. Składać się będą z zajęć teoretycznych i praktycznych, podczas których będzie można m.in. poznać zagadnienia języka filmu i prowadzenia narracji oraz zdobyć podstawową wiedzę i umiejętności operatorskie. Uczestnicy przejdą kolejne etapy tworzenia filmu: od rozwijania pomysłu, budowania postaci i pisania scenariusza, przez przygotowania i realizację zdjęć, po montaż materiału. Warsztaty umożliwią realizację własnych pomysłów uczestników w postaci filmu krótkometrażowego (jednego lub kilku) i sprawdzenie się w zadaniach scenarzysty, reżysera, operatora czy aktora. Rezultat tych prac zostanie zaprezentowany szerszej publiczności na dużym ekranie podczas projekcji w CKWZ.

Zajęcia odbywać się będą w salach Centrum Kultury Wrocław-Zachód, zainteresowani powinni jak najszybciej zgłaszać się do sekretariatu (ul. Chociebuska 4-6 na Nowym Dworze, tel. 071 354-46-60).

UWAGA: zapisy trwają tylko do końca września!

Zapraszamy też do odwiedzenia strony internetowej CKWZ pod adresem http://www.ckwz.art.pl/ i zapoznania się z bogatą ofertą programową jednego z głównych ośrodków kultury w zachodniej części Wrocławia.

Centrum Kultury Wrocław- Zachód
ul. Chociebuska 4-6
54-433 Wrocław
tel./fax (071) 354-46-60
tel. (071) 353-96-94, 353-96-95
e-mail: biuro@ckwz.art.pl
www.ckwz.art.pl


nadesłane przez organizatorów

  Ocena: 0.0/5
Twoje oceny
Średnia 0 Głosów
Średnia ocena to 0.0 gwiazdek z 5.

 Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy.