Yoda będzie walczył

Więcej
Strona internetowa Theforce.net informuje, że w filmie "Star Wars: Episode II - Attack of the Clones" Mistrz Yoda dobędzie swojego miecza świetlnego.

Należy dodać, że w poprzedniej części "Mroczne widmo", jak i w dalszych epizodach "Gwiezdnych wojen", nigdy nie byliśmy świadkami tego, aby kiedykolwiek dobroduszny Jedi walczył w jakikolwiek sposób.

Do pojedynku najprawdopodobniej dojdzie w hangarze, w którym Obi-Wan Kenobi i jego uczeń Anakin Skywalker zostaną pokonani przez Dooka (zapewne czarny charakter). Kiedy już będzie chciał zadać decydujący cios, na ścianie pojawi się wielki cień, odznaczający się charakterystycznymi uszami Yody.

Starcie ma być w stylu walk, jakie w swoich filmach prezentował Jackie Chan, czyli ma zawierać elementy komizmu. Yoda zaprezentuje styl dynamiczny i pełen wigoru, co może wydawać się nieco śmieszne ze względu na "dojrzały" wiek Mistrza.


Patryk

  Ocena: 0.0/5
Twoje oceny
Średnia 0 Głosów
Średnia ocena to 0.0 gwiazdek z 5.

 Komentarze

anonimowy
0 pkt.
Yoda walczy emoticon)) Czy ktoś widział "Kosmiczne Jaja" Mela Brooksa? Jest tam taka scena jak Lonestar (parodia Solo i Luke'a w jednym) walczy z Hełmerem. Jeśli ktoś kojarzy- pewnie tak będzie wyglądać walka Yody z np. tym nowym Sith- Darth Tyranusem emoticon))
Dodany 14.10.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Walka Yody moglaby byc dobra gdyby walczyl sama moca (to byloby w jego stylu), a nie popierdalal na krotkich nozkach wywijajac swietlowka dzierzona w krzywych lapkach. Swoja droga Yoda w Epizodzie 5 i 6 to najlepsza postac SW, a w 1 jest jedna z najgorszych (moim zdaniem)
Dodany 11.10.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Walka z Elementami komizmu? dobre, komu wypadną baterie z laserowej kosy? i kiedy podczas seansow kolejnego epizodu zaczną rozdawać butelki z ciepłym mleczkiem dla oglądających film osesków?
Dodany 09.10.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Nie sądzicie, że Darth Tyranus brzmi idiotycznie?
Dodany 08.10.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Szykuje sie cos wielkiego,super.Yoda vs.Christopher Lee.Ale rzeczywiscie Lord Sidious ma racje ,o tej walce i ja wiedzialem od dawna.
Dodany 07.10.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
do Lorda Sidiousa
tak wiec to sa wszystko jeszcze nie potwierdzone informacje to co piszesz...
to ze Jackson sobie mowil... ale rowniez wczesniej nie bylo opisu sceny tak wiec wielki fanie spokojnie
co do Dooku to tez wiesz z theforce net a nie z oficjalnej strony...
Dodany 07.10.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
jar jar nie zginie bo przy okazji trzeciego epizodu straciliby wplywy ze sprzedazy jego durnych figurek. a ze yoda ma walczyc to tez slyszalem dawno dawno temu w odleglej galaktyce.
Dodany 07.10.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Ciekawe jak będzie wyglądała choreografia tej walki.. chyba bedzie trudna do pokazania emoticon
Dodany 07.10.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Yoda skoczy na głowę Dartha Dooma (czy jak mu tam) i poderżnie mu gardło przy pomocy laserowej brzytwy.
Dodany 07.10.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Ależ to będzie przekomiczne! Bracia Marx wespół Melem Brooksem i Monty Pythonem takiego skeczu by się nie powstydzili! Yoda może jest i Mistrzem [Jedi?] ale ta walka bedzie śmieszna po prostu. Mały, zielony, pomarszczony szczeniaczek vs jakiś zły wojownik... Juz sie nie moge tego widoku doczekać emoticon)
Dodany 06.10.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Ekstra. Tylko niech to będzie prawda. Tak samo słyszałem, że Jar Jar Binks ma w drugim epizodzie zginąć.
Dodany 06.10.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Jar Jar Binks napewno nie zginie, chociaż chciałbym, bo jar Jar Binks jest wyjątkowo głupi i kretyński (tak jak Chewbacca)
Dodany 06.10.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
I tak Władca Pierścieni będzie lepszy
Dodany 06.10.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
tego jeszcze w star warsach nie było. na ten moment będę czekał z pewnością jak i na cały film. oby to była prawda
Dodany 06.10.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Gratuluję szybkości. O tym, że Yoda będzie walczył mówiono już w 2000. A Samuel L. Jakson to potwierdził, bardzo dawno temu ;). A Hrabia Dooku, będzie przywódcą Konfederacji Systemów Niepodległych, byłym Jedi, a obecnym Lordem Sith, którego imię będzie brzmieć Darth Tyrannus. A TheForce.Net o walce pisał parę dni temu.
Dodany 06.10.2001 00:00.