Muzyka z "Hobbita"

Więcej
Firma Sierra - wydawca gry "Hobbit" na motywach powieści J.R.R. Tolkiena - zrobiła prezent wszystkim fanom i udostępniła ścieżką dźwiękową z owej produkcji.

Te 25 utwór w formacie mp3 doskonale oddaje baśniowy klimat powieści, a wydawcy pomyślała nawet o okładkach do płyty (dla tych, którzy wolą słuchać Audio). Szkoda tylko, iż sama gra została sprowadzona do poziomu zwykłej platwormówki dla dzieci.

Muzykę możecie ściągnąć z adresu ftp://ftp.sierra.com/pub/sierra/hobbit/other/thehobbit_music_soundtrack_mp3.zip

Poniżej podajemy pełen spis utworów, całość trwa ok. 30 min i zajmuje 37mb.
1. Prelude
2. Flight of the Dragon
3. A Hobbit's Tale Reprise
4. Rat Race
5. Droid Town
6. Combat in the Lone-Lands
7. A Walk in the Shire
8. Lianna's Theme
9. Traveling to Rivendell
10. Dwarves at Work
11. Lost in the Caves
12. Crossing the Bridge
13. Battle in Lake-town
14. Sneaking Through Elvish Halls
15. Working in the Mill
16. The Desolation of Smaug
17. The Battle of Five Armies
18. Combat in Mirkwood
19. Lurking Among the Wood-elves
20. Inside the Misty Mountains
21. The Spider Gauntlet
22. The Trolls
23. Beorn Crushes Bolg
24. Smaug Awakens
25. A Hobbit's Tale

angbad

  Ocena: 0.0/5
Twoje oceny
Średnia 0 Głosów
Średnia ocena to 0.0 gwiazdek z 5.

 Komentarze

anonimowy
0 pkt.
Aragorn i Legolas cool i górą.oni rządzą.I są beautiful!!!!Smeagol jest super.Orki do dupy!
Dodany 11.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Muzyka jest naprawde cool nic dziwnego ze tak ją wychwalali.Szkoda ze nie ma plyty z piosenkami z wszystkich czensci .... A szkoda bo by sie sprzedawala jak cholercia!
Dodany 10.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Do Natunia -> dziewczyno, żal mi ciebie!
Dodany 09.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Greta, skad wiesz ze to ONA ;-)
Dodany 09.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Wszyscy co sądzą że muzyka z władca pierścieni jest głupia to jest dałnem!!!!!!!! Chce się gwałcić z LEGOLASEM
Dodany 06.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Lord of the rings is supper book
Dodany 06.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
mithril-sam bym to chcał wiedzeieć:-P
Dodany 05.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Mithril ja się zastanawiam nad kupnem a nastepnie nad podrzuceniem tego jakiemuś zdolnemu jubilerowi aby zrobił kika kopii. Zrobiłam tak już z wisorkiem Arweny i teraz czekam na efekt. Jak będzie zadowlający i nadal będe miała zbędna kase to broszkę też zamawiam. Jak coś już będe miała to obiecuje sie odezwać!! Pa
Dodany 05.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
LINK DZIAŁA tylko nie kopiujcie kropki na końcu!!!!!!
Dodany 05.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
mithril - widziała bardzo podobną rzecz na ostatniej Miedzynarodowej Wystawie i Giełdzie Minerałów, Skamieniałosci i Wyrobów Jubilerskich (w Warszawie). Wisiorek Arweny też tam był i bardzo ładnie wykonany ONE Ring (który sobie kupiłam w srebrze). Radze wybrac się na kolejna taką wystawę - powinna być jakos tak niebawem... pozdrawiam
Dodany 05.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Mi działa, ale gdyby ktoiś chciał ściągnąc a nie da rady to chętnie mu wyślę cały soundtrack, mój nr gg 2786285. Pozdrawiam
Dodany 05.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Thingrodiel: niezla ta muzyka ale do sciezek dzwiekowych z 3 filmow to ma jeszcze daleko, ale cos w sobie ma interesujacego ze 3-5 kawalkow bylo naprawde dobrych,pozdro
Dodany 05.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Całkiem, całkiem... No, to nie to co soundtracki filmowe, ale milo posłuchać.
Dodany 05.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Muzyka może i fajna, ale gra słaba.
Dodany 05.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
czy tylko mi link nie dziala? :/
Dodany 04.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Dodany 04.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Dodany 04.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Nie działa mi ten link...nio coś okropnego!! Za to tytuły piosenek baaardzo mi się podobają:-) Zwłaszcza pozycja 24. "Smaug Awakens"....daje pole do popisu dla wyobraźni:-)Pozdrawiamemoticon
Dodany 04.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Ja jak zwykle mam pytanie... (juz mi troche glupi...: P). Czy ktos idzial odpowiednik tej rzeczy: http://shop.newline.com/catalog/product. xml?product_id=18036;category_id=2489;pc id1=2472;pcid2= w polsce?? Bardzo bym chciala ja sobie kupic, ale nie za taka kase... ; ) I jeszcze niezle bym zaplacila za koszt przesylki... : ) Dlatego prosze o odpowiedzi, jezeli ktos widzial te rzecz!! : ) Oczywiscie jezeli chcesz to obejzec musisz wejsc pod podany wyzej adres. ; ) Z gory dzieki za odp. - jesli beda. ; )
Dodany 04.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
O qurcze : ) to nie ten link, ten jest dobry: http://shop.newline.com/catalog/product. xml?product_id=18036;category_id=2489;pc id1=2472;pcid2= : )
Dodany 04.02.2004 00:00.
Wyświetlanie 1 - 20 z 24 rezultatów.
z 2