Zostań bohaterem "Władcy Pierścieni"

Więcej
Jeśli chcesz sprawdzić, do jakiego bohatera z "Władcy Pierścieni" jesteś podobny, wejdź na stronę www.zovakware.com. Po tym, jak odpowiesz na siedem pytań i zostaną one zatwierdzone, dowiesz się, kim jesteś... Cóż, ja zostałem Boromirem. A Wy?
Patryk, otrzymaliśmy info od: Thingrodiel
  Ocena: 0.0/5
Twoje oceny
Średnia 0 Głosów
Średnia ocena to 0.0 gwiazdek z 5.

 Komentarze

anonimowy
0 pkt.
Dodany 03.02.2004 00:00.
anonimowy
0 pkt.
a ja zostalem grima. trafilo w dziesiatke. moze komus doradzic...???)))
Dodany 05.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
L.-E. oczywiście, że komedia. Przy takich przygodach choćbyś nie wiem co zrobiła wyjdzie z tego świetna komedia emoticon
Dodany 05.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
A moze jeszcze dodamy do tego wątek Tangorna i Elwiss? emoticon np. Elwiss to cioteczna siostra kuzyna wujka Aragorna, która została porwana jako dziecko i wszyscy myśleli, ze już nie żyje, ale potem spotkała Faramira, w którym się zakochała, ale ten już był żonaty, więc w zastępstwie wysłał swojego przyszywanego brata Tangorna, który i tak miał bojowe zadanie odnalezienia całej rodziny Aragorna, no i przypadkiem trafia na Elwiss... no i tu pojawia się problem, bo panienka jest kurtyzaną ....
Dodany 05.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Coś mi "i" zaszalało ;) Nie miało być Lousie, tylko Louise-Edhel. Najmocniej przepraszam emoticon)
Dodany 04.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
L.-E. z twoimi pomysłami zrobimy świetny film. Piszesz się na scenarzystkę? Proszę!
Dodany 04.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Zostałam Eowiną, ale wiem, że sama bym tego nie osiągnęła. Dziękuję drogim rodzicom i wszystkim, którzy przyczynili się do tego oszałamiającego sukcesu, przede wszystkim panu Tolkienowi. Ave WP!
Dodany 04.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
skoro tak bardzo prosicie... to się zgadzam. ;-P Ale to ma byc komedia czy co?
Dodany 04.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Lousie na scenarzystkę! emoticon Niewazne, że sie w połowie historii pogubiłam, ale chyba o to w telenowelach chodzi.. a ze elfy są nieśmiertelne, więc będziemy tworzyć baaaardzo dłuuuugo emoticon) Thingrodiel, 3mam Cię za słowo emoticon
Dodany 04.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Jeszcze trochę i będzie można nakręcić kilka wersji WP - dla każdego coś innego emoticon
Dodany 03.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
W Boromirach już można przebierać i ... w Eowinach powoli też... emoticon
Dodany 03.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Ludzie, 108 opinii! Tego nic nie przebije..
Dodany 03.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
To może nakręcimy własne love story między Eowiną i Boromirem? Z dedykacją dla pana Jacksona...
Dodany 03.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Jestem za! Jestem za! To by była piękna historia.... Moze nakręcimy to, zanim zabierzemy się za OWP?
Dodany 03.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Taa... Oczywiście... Kto gra Boromira? Bo Eowina jest chyba oczywista? (Lothiriel, nie odpuszczę ci)
Dodany 03.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
do LOTR można dokręcic kilkanaście love-stories, z każdym bohaterem po kilka, gdyby tak sie wysilić. Ciekawe co by na to PJ powiedział?
Na przykład: Gandalf zakochuje sie w Galadriel, albo Aragorn w Galadriel, albo Aragorn decyduje się poślubić Eowyne i teraz musi uciekać przed gniewem Elronda, Boromir jednak żyje i zakochuje sie w Eowynie (a to żona brata - konflikt tragiczny), Eomer zakochuje sie w Arwenie, która zdradza Aragorna/ albo i nie i Eomer umiera z miłości, Gollum żyje i poznaje piękną Gollumczycę, zostaje też sprawa Entów..., Pippin/ Merry zakochują się w żone Sama, Frodo zakochuje sie w Arwenie, Legolas i Gimli w Galadrieli - i z przyjaciół stają się rywalami... i tak dalej, można w nieskonczność.
Dodany 03.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Dodany 03.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
WOW Jestem Eowiną - Ale sie sieszę...
Dodany 02.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Nie ma tego na tej stronie!
Dodany 02.12.2001 00:00.
anonimowy
0 pkt.
Ja nic nie mam do Starej Wierzby, jest sympatycznym elementem Śródziemia emoticon Pytałam z ciekawości. QQQ, czego nie ma na stronie?
Dodany 02.12.2001 00:00.
Wyświetlanie 1 - 20 z 123 rezultatów.
z 7

 Blogosfera

stopklatka

stopklatka

NEBRASKA czyli TRZEBA MARZYĆ DO KOŃCA

Czasami marzenia się spełniają

RIDE ALONG czyli KOMPLETNA STRATA CZASU

Jeśli macie 2 godziny czasu to nie oglądajcie tego filmu...