Złote Globy na żywo w HBO. Relacja w Stopklatce

Więcej
Nadający w Polsce swoje programy kanał HBO wyemituje w nocy z 11 na 12 stycznia bezpośrednią relację z wręczenia tegorocznych Złotych Globów - nagród Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej.

Złote Globy to obok Oscarów, najważniejsza w Hollywood, nagroda filmowa. W gronie osób, które przyznają te wyróżnienia znajduje się współpracująca ze Stopklatką Yola Czaderska-Hayek. Złote Globy wręczone zostaną po raz 66.

W tym roku najwięcej nominacji otrzymały filmy "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", "Frost/Nixon" oraz "Wątpliwość". "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" poza nominacją w kategorii Najlepszy Film/Dramat ma także szanse na nagrody dla najlepszego aktora pierwszoplanowego (Brad Pitt) i reżysera (David Fincher), a także za scenariusz i muzykę. Poza nim o tytuł najlepszego tegorocznego dramatu powalczą również: "Droga do szczęścia", "Frost/Nixon" , "Zaklinacz słów" oraz "Slumdog. Milioner z ulicy". W kategorii Najlepszy Film/Komedia lub Musical nominacje otrzymały: "Tajne przez poufne", "Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęśliwia", "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj", "Mamma Mia!" oraz "Vicky Cristina Barcelona".

Pełna lista nominacji znajduje się TUTAJ. Na naszej stronie trwa jeszcze konkurs, w którym można wytypować LAUREATÓW ZŁOTYCH GLOBÓW 2009. Zainteresowanych ZAPRASZAMY TUTAJ.

W noc Złotych Globów przeprowadzimy w Stopklatce naszą relację z wręczenia tych wyróżnień. Osoby nie mające dostępu do transmisji telewizyjnej (transmisja w HBO rusza o 2 w nocy) będą mogły u nas śledzić rozdanie nagród w formie tekstowej - minuta po minucie. Na gorąco będziemy starali się komentować wydarzenia dziejące się za Oceanem. Nasze spotkanie ze Złotymi Globami rozpoczniemy po północy.


KS

  Ocena: 0.0/5
Twoje oceny
Średnia 0 Głosów
Średnia ocena to 0.0 gwiazdek z 5.

 Komentarze

Konto usunięte
to dobrze że będzie minuta po minucie ;D
Dodany 08.01.2009 00:00.
Konto usunięte
będzie jeszcze na pro7 ja niestety nie mam ani tego ani HBO. może ktoś ma namiar na PRO7 albo NBC w necie? zapytajcie znajomych może ktoś się zna, bo to kapitalna ceremonia przecie jest
Dodany 08.01.2009 00:00 w odpowiedzi na Konto usunięte.
Konto usunięte
strasznie bym chciala to obejrzec ale nie mam hbo, oscary mozna przez neta ogladac a tego nie???
Dodany 06.01.2009 00:00.
Konto usunięte
jaki kanał daje transmisje?? wiem ze NBC i HBO, ale jest na pewno sa jeszcze inne...
Dodany 05.01.2009 00:00.
Łukasz Mantiuk
a da sie przez neta to ogladac?
Dodany 05.01.2009 00:00.