17.12.2020

FILMOWE ŚWIĘTA I TANECZNY SYLWESTER W STOPKLATCE

W tym roku, pod filmową choinką Stopklatki, znajdą się uwielbiane komedie i najlepsze filmy familijne. Z kolei w sylwestrowy wieczór stacja pokaże produkcje, które oprócz znakomitych układów tanecznych i muzyki, zaciekawią hollywoodzką obsadą i wciągającą fabułą.

Idealny film na Wigilię

W Wigilię w czwartek 24 grudnia o godz. 16:00 Stopklatka zaprezentuje komedię Za jakie grzechy. W filmie, laureatka Oscara Renée Zellweger, wciela się w postać przebojowej i niezwykle ambitnej menadżerki – Lucy Hill. Kobieta całkowicie poświęca się karierze zawodowej. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, bez namysłu przyjmuje kolejne polecenie służbowe, które ma jej pomóc osiągnąć upragniony sukces i awans. Tymczasem, atrakcyjne z pozoru wyzwanie, okazuje się zwykłą reorganizacją małego zakładu przemysłowego, w małym i zimnym miasteczku w Minnesocie.

Lekkie i przezabawne komedie w Stopklatce

Pierwszego dnia świąt w piątek, 25 grudnia o godz. 13:20 stacja zaprezentuje pełną akcji komedię Miłość, szmaragd i krokodyl, która stanowi konkurencję dla obrazów przedstawiających przygody Indiany Jonesa. Film wyreżyserował Robert Zemeckis, a w rolach głównych wystąpili: Michael Douglas, Kathleen Turner oraz Danny DeVito. Film zdobył 2 Złote Globy oraz nominację do Oscara. Stopklatka utrzyma widzów w pozytywnym nastroju komedią Witaj w domu, panie Jenkins, która z pewnością będzie doskonałą rozrywką na piątkowy wieczór 25 grudnia o godz. 20:00. Gwiazda programu talk-show, prowadzący Roscoe Jenkins (Martin Lawrence), po ośmiu latach wraca do swojego rodzinnego miasta Deep South. Na miejscu okazuje się, że jego dokonania i sława nie robią na krewnych najmniejszego wrażenia. Rodzinny zjazd stanie się dla Jenkinsa lekcją pokory i impulsem do zweryfikowania swoich poglądów na życie.

Filmowa uczta w drugi dzień świąt

Sukces filmu Miłość, szmaragd i krokodyl doprowadził do nakręcenia sequela – Klejnot Nilu, który widzowie będą mogli zobaczyć w drugi dzień świąt w sobotę 26 grudnia o godz. 13:00. Film to kontynuacja przygód pisarki i przystojnego obieżyświata. Wieczorną, filmową ucztę, w sobotę, 26 grudnia o godz. 20:00 zapewni komedia sensacyjna  Stój, bo mamuśka strzela. Detektyw Joe Bomowski (Sylvester Stallone) wiedzie poukładane życie. Pewnego dnia odwiedza go nadopiekuńcza matka, a wówczas w jego życie prywatne i zawodowe wkrada się chaos.

Filmy dla całej rodziny

Wśród bożonarodzeniowych propozycji, znajdą się także uwielbiane przez widzów filmy familijne, które skutecznie ocieplą zimową atmosferę. W czwartek 24 grudnia o godz. 18:00 Stopklatka pokaże Polowanie na mysz, w piątek 25 grudnia o godz. 8:55 film Max, a tego samego dnia o godz. 11:05 film Kacper. Stopklatka pokaże również ponadczasowy, wzruszający film Tima Burtona – Edward Nożycoręki, który będzie można zobaczyć w sobotę 26 grudnia o godz. 8:55. W rolach głównych Johnny Depp, Winona Ryder  i Dianne Wiest.

Taneczny Sylwester

Po świętach na widzów czeka jeszcze więcej emocji. W nadchodzący rok Stopklatka wprowadzi widzów tanecznym krokiem. W sylwestrowy wieczór o godz. 18:20, dzięki Dirty Dancing 2, stacja zabierze widownię w podróż po kubańskich klubach, gdzie króluje zmysłowy taniec  i gorąca latynoska muzyka. W czwartek 31 grudnia o godz. 20:00 będzie można zobaczyć film Zatańcz ze mną to z kolei wciągająca historia nieśmiałego prawnika, który pod wpływem impulsu zapisuje się na kurs tańca. W ten sposób odkrywa pasję i całkowicie odmienia swoje monotonne życie. W rolach głównych wystąpią gwiazdy amerykańskiego kina m.in. Richard Gere, Jennifer Lopez i Susan Sarandon. Jedną  z najbardziej znanych scen tańca w historii kina będzie można obejrzeć w czwartek 31 grudnia o godz. 22:05 w kultowym filmie Pulp Fiction Quentina Tarantino. Słynnego twista zaprezentują bohaterowie grani przez Umę Thurman i Johna Travoltę. Polskim akcentem sylwestrowej nocy o godz. 1:10 będzie Wesele – komediodramat w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego z Tamarą Arciuch, Bartłomiejem Topą i Marianem Dziędzielem w rolach głównych.

Zobacz również

Wyjątkowy długi czerwcowy weekend w towarzystwie Filmowych hitów! Emocje dla całej rodziny czekają w Stopklatce
22.05.2024
Wyjątkowy długi czerwcowy weekend w towarzystwie Filmowych hitów! Emocje dla całej rodziny czekają w Stopklatce
czytaj
Bruce Willis – ikona kina akcji
17.05.2024
Bruce Willis – ikona kina akcji
czytaj
Wszystko, czego nie wiedzieliście o kulisach serialu „Hudson i Rex”
10.05.2024
Wszystko, czego nie wiedzieliście o kulisach serialu „Hudson i Rex”
czytaj