Filmowe walentynki w Stopklatce TVwróć do aktualności

Redakcja

14 lutego stacja zaprasza m.in. na kultową "Komedię małżeńską", "Nianię w Nowym Jorku" ze Scarlett Johansson, komedię kryminalną "Kocham Cię na zabój", western "SexiPistols" z Salmą Hayek i Penélope Cruz, a także poruszającą opowieść z Robertem De Niro i Monicą Bellucci – "Co kryje miłość".

Stopklatka TV rozpocznie Walentynki mocnym akcentem – kultową "Komedią małżeńską" w reżyserii Romana Załuskiego. Film opowiada historię małżeństwa, w którym znużona zajmowaniem się domem Maria postanawia porzucić rodzinne obowiązki i wyruszyć na podbój świata. Wyjątkowe kreacje aktorskie stworzyli Ewa Kasprzyk i Jan Englert, a produkcja na stałe weszła do kanonu polskiego kina. Popołudniu stacja pokaże komedię kryminalną "Kocham Cię na zabój" ukazującą konsekwencje małżeńskiej zdrady. Kiedy Rosalie przyłapuje męża na flirtowaniu z młoda dziewczyną, postanawia dokonać zemsty na ukochanym. Ta rewelacyjna czarna komedia w groteskowy sposób pokazuje, do czego zdolna jest zazdrosna kobieta, gdy dowie się o niewierności swojego męża. W filmie zobaczymy Kevina Kline’a oraz Keanu Reevesa.

Miłośników talentu i urody Scarlett Johansson, Stopklatka TV zaprasza na komedię romantyczną "Niania w Nowym Jorku", gdzie najlepiej zarabiająca aktorka 2016 roku, wcieliła się w opiekunkę 5-letniego chłopca z bogatego domu. Zadanie okazuje się być jednak trudniejsze niż się z początku wydawało i bohaterka wpada w sam środek problemów rodziny podopiecznego. W dodatku wdaje się w romans z przystojnym sąsiadem swoich pracodawców (w tej roli Chris Evans). Kolejne przedstawicielki płci pięknej – Salmę Hayek i Penélopę Cruz – zobaczymy natomiast w westernie "SexiPistols". Dwie młode i atrakcyjne kobiety postanawiają walczyć z niesprawiedliwością na świecie... napadając na banki!

Walentynkowy maraton stacja zakończy zaskakującą komedią romantyczną, gdzie w rolach głównych zobaczymy m.in. Roberta De Niro oraz piękną włoską aktorkę Monicę Bellucci. Stopklatka TV przeniesie widzów do malowniczych Włoch, które są tłem dla wydarzeń rozgrywających się w filmie "Co kryje miłość" – historii trzech mężczyzn, których życie wywraca się do góry nogami po spotkaniu z tajemniczą nieznajomą.

Kiedy oglądać:

Redakcja

top wydarzenia

"Bezprawie": Kevin Costner i jego pomysł na western

Kevin Costner to nie tylko znakomity aktor, ale również reżyser. "Bezprawie" to przykład filmu, który warto...

"Mexican": Julia Roberts, Brad Pitt i szalona akcja

"Mexican" to szalony film akcji z plejadą gwiazd. Co warto wiedzieć o tej hollywoodzkiej produkcji?

"Champion 3: Odkupienie": odrodzenie kina kopanego

"Champion 3: Odkupienie" to film akcji z główną rolą Scotta Adkinsa, nazywanego nowym Van Dammem. Co warto ...

"Niemoralna propozycja": film, który wzbudza wiele emocji!

"Niemoralna propozycja" to głośny film z gwiazdorską obsadą, który do dziś wzbudza wiele dyskusji i emocji....