30.09.2016

Filmowy październik pełen gwiazd w Stopklatce TV

Scarlett Johansson jako "Niania w Nowym Jorku",  nominowany do Oscara Will Smith w hicie "W pogoni za szczęściem" oraz Tom Cruise w kultowych tytułach: "Top Gun" i "Szybki jak błyskawica". W październiku Stopklatka TV proponuje filmową rozrywkę w towarzystwie wielkich gwiazd kina.
    
Stacja zaprasza m.in. na głośny dramat z Willem Smithem "W pogoni za szczęściem", który opowiada historię legendy Wall Street – Chrisa Gardnera. Zanim został on cenionym maklerem giełdowym, musiał poradzić sobie z brakiem pracy, pieniędzy oraz dachu nad głową dla siebie i rodziny. W tej poruszającej opowieści Will Smith zagrał ze swoim 8-letnim synem i za wybitną kreację aktorską nominowany został do Oscara. Gwiazdorski duet: Ryan Gosling i Michelle Williams zobaczymy natomiast w melodramacie "Blue Valentine". W intymnym portrecie przeżywającego kryzys małżeństwa, teraźniejszość przeplata się ze scenami z przeszłości, przedstawiając wyjątkową historię miłosną.
    
Nicole Kidman to z kolei gwiazda dwóch innych filmów z październikowego repertuaru Stopklatki TV. W komedii sensacyjnej "Żony ze Stepford" aktorka wcieliła się w młodą mężatkę, która po porażce zawodowej przenosi się z Manhattanu na bogate przedmieścia Stepford. Wkrótce kobieta zaczyna zauważać, że w miasteczku dzieje się coś dziwnego. Czy uda jej się odkryć tajemnicę mieszkańców? Kidman pojawi się także w sensacji "Szybki jak błyskawica", w której zagrała u boku Toma Cruise’a. To właśnie na planie tego filmu Tom i Nicole poznali się i zakochali w sobie. Aktora zobaczymy również w roli ambitnego ucznia elitarnej szkoły dla pilotów w kultowym filmie akcji "Top Gun".
    
Fanów Scarlett Johansson Stopklatka TV zaprasza na pogodną komedię romantyczną "Niania w Nowym Jorku". Gwiazda zagrała w niej studentkę college'u, która zatrudnia się do opieki nad 5-letnim chłopcem z bogatej, nowojorskiej rodziny. Niestety zadanie okazuje się o wiele trudniejsze, niż się z początku wydawało. W październiku widzowie będą mieli okazję obejrzeć również hit z Jessicą Albą. Piękna aktorka w thrillerze "Oko" wciela się w niewidomą dziewczynę, która odzyskując wzrok, zaczyna mieć przerażające wizje.
    
Stacja pokaże również hity filmowe z wybitnymi aktorami w ich młodych wcieleniach, m.in. nagrodzony dwoma Oscarami klasyczny melodramat "Oficer i dżentelmen" z Richardem Gere’em i Debrą Winger, a także film kostiumowy "Wielki Gatsby" z Robertem Redfordem. Z Demi Moore i Alekiem Baldwinem widzowie spotkają się natomiast w mrocznym thrillerze "Pod presją", a z Brucem Willisem i Sarą Jessicą Parker w filmie akcji "Pole rażenia".
    
Stopklatka TV przygotowała też coś specjalnego dla miłośników westernów. Film "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie" uważany jest za jeden z najlepszych westernów w historii. Wyreżyserował go mistrz tego gatunku Sergio Leone, zagrał w nim Henry Fonda, a muzykę napisał sam Ennio Morricone.
    
Stacja w październiku rozpocznie także emisję niemieckiego serialu sensacyjnego "Komisarz Rex". Przygody dzielnego psa Rexa prezentowane będą od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00. W każdą sobotę o godz. 17:50 widzowie śledzić mogą natomiast dalsze losy detektywa Herkulesa Poirota w serialu kryminalnym "Poirot".

Kiedy oglądać:

 

 • "Oficer i dżentelmen" – 2 października, niedziela 20:00
 • "W pogoni za szczęściem" – 7 października, piątek 20:00
 • "Żony ze Stepford" – 8 października, sobota 20:00
 • "Top Gun" – 9 października, niedziela 20:00
 • "Niania w Nowym Jorku" – 14 października, piątek 20:00
 • "Szybki jak błyskawica" – 15 października, sobota 20:00
 • "Pod presją" – 16 października, niedziela 20:00
 • "Wielki Gatsby" – 21 października, piątek 20:00
 • "Pole rażenia" – 22 października, sobota 20:00
 • "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie" – 24 października, poniedziałek 20:00
 • "Blue Valentine" – 28 października, piątek 20:00
 • "Oko" – 29 października, sobota 20:00

Zobacz również

Bruce Willis – ikona kina akcji
17.05.2024
Bruce Willis – ikona kina akcji
czytaj
Wszystko, czego nie wiedzieliście o kulisach serialu „Hudson i Rex”
10.05.2024
Wszystko, czego nie wiedzieliście o kulisach serialu „Hudson i Rex”
czytaj
Michael J. Fox, gwiazdor „Powrotu do przyszłości”, w zupełnie innej roli
08.05.2024
Michael J. Fox, gwiazdor „Powrotu do przyszłości”, w zupełnie innej roli
czytaj