09.10.2023

KATARZYNA FIGURA WYSTĄPI W SERIALU STOPKLATKI TO NIE ZE MNĄ

Małe miasteczko, wielkie zamieszanie i nowa bohaterka, w którą wcieli się uwielbiana przez widzów Katarzyna Figura. Właśnie skończyły się zdjęcia do 2. sezonu To nie ze mną. Lekki i zabawny serial komediowy już tej jesieni zagości ponownie na antenie Stopklatki oraz w serwisie FilmBox+.

W drugim sezonie To nie ze mną pojawi się gościnnie Katarzyna Figura – jedna z największych gwiazd ekranu, znana m.in z kultowych ról w takich filmach jak Kiler, Kingsajz czy ostatnio Chrzest i Dziewczyny z Dubaju.

Amelia, w którą wciela aktorka, to celebrytka kulinarna, której popularność ma dopomóc Wojtkowi (Tomasz Karolak) w rozkręceniu ślimaczego biznesu. Czy wszystko pójdzie po ich myśli? Odpowiedź w drugim sezonie serialu To nie ze mną w Stopklatce już tej jesieni! Premierowe odcinki serialu dostępne będą również w serwisie FilmBox+.

To nie ze mną to pełen wyrazistych bohaterów i niebanalnego humoru serial komediowy, który przedstawia perypetie społeczności z małego miasta. Wyróżnia go wartka fabuła i nieoczekiwane zwroty akcji. W drugim sezonie na widzów czekają nowe historie znanych i lubianych bohaterów oraz emocjonujące wątki z postaciami, które wprowadzą dodatkowy zamęt w miasteczku.

Do ról z pierwszego sezonu powrócili: Ada Szczepaniak i Adrian Zaremba, a także m.in. Dominika Kachlik, Katarzyna Ankudowicz, Agata Dudacy, Kamil Szeptycki, Olaf Staszkiewicz, Ewa Gawryluk, Ewa Bułhak i Jacek Lenartowicz. W głównej roli widzowie zobaczą doskonale znanego ze szklanego ekranu – Tomasza Karolaka.

2 - 1 - KATARZYNA FIGURA WYSTĄPI W SERIALU STOPKLATKI TO NIE ZE MNĄ

fot. Ola Grochowska, Akson Studio

Zobacz również

MATTHEW PERRY W FILMIE KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY NA WALENTYNKI W STOPKLATCE
24.01.2024
MATTHEW PERRY W FILMIE KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY NA WALENTYNKI W STOPKLATCE
czytaj
FILMOWA PODRÓŻ PO BOSTONIE, LONDYNIE I NOWYM JORKU – MIEJSKIE HISTORIE W STOPKLATCE
17.01.2024
FILMOWA PODRÓŻ PO BOSTONIE, LONDYNIE I NOWYM JORKU – MIEJSKIE HISTORIE W STOPKLATCE
czytaj
Tydzień z Cezarym Pazurą w Stopklatce
08.01.2024
Tydzień z Cezarym Pazurą w Stopklatce
czytaj