26.05.2017

Miłosne podróże do Nowego Jorku w czerwcu w Stopklatce TV

Nowy Jork – stolica świata, centrum finansowe, kulturalne i modowe. Miasto, które nigdy nie zasypia oraz miłość, która się w nim codziennie budzi… W czerwcu Stopklatka TV zaprezentuje cykl filmów, w których miłość i Nowy Jork odgrywają główne role. Emitowane będą one w piątkowe wieczory o godz. 20:00.

Cykl rozpocznie komedia „2 dni w Nowym Jorku” z Julie Delpy, która wyreżyserowała film oraz zagrała w nim jedną z głównych ról – francuską artystkę Marion, mieszkającą ze swoim amerykańskim chłopakiem na Manhattanie. Na jej wernisaż przyjeżdża rodzina z Francji – ekscentryczny ojciec oraz młodsza siostra. Kobieta stara się zapanować nad zwariowaną rodziną. Nie jest to jednak łatwe – różnice kulturowe okazują się przyczyną wielu komicznych sytuacji. Film przez krytyków jest porównywany do najlepszych komedii Woody'ego Allena.

W kolejny piątkowy wieczór Stopklatka TV pokaże melodramat „Kochankowie” z Gwyneth Paltrow i Joaquinem Phoenix. Nowy Jork jest tutaj tłem dla wielu emocjonujących wydarzeń. To pełen namiętności film, opowiadający o trudnym wyborze między dwiema kobietami, jakiego musi dokonać Leonard – młody człowiek z burzliwą przeszłością. Sandra to piękna córka bogatego biznesmena, w której zakochani są rodzice chłopaka. Michelle jest zaś tajemniczą i pociągającą sąsiadką Leonarda, żyjącą na krawędzi. Czy mężczyzna wybierze bezpieczeństwo i stabilizację, a może odważy się podjąć ryzyko?

W długi czerwcowy weekend stacja proponuje „Zakochany Nowy Jork” – melodramat z plejadą gwiazd Hollywood. Wystąpili w nim: Orlando Bloom, Christina Ricci, Shia LaBeouf, Natalie Portman, Andy Garcia, Bradley Cooper oraz Hayden Christensen. Film przedstawia dwanaście pozornie niezwiązanych ze sobą opowieści o miłości, które są tak różnorodne, jak dzielnice tego najludniejszego miasta Stanów Zjednoczonych. Historie przeplatają się ze sobą, zaskakując i elektryzując odbiorcę. A wszystko dzieje się w zachwycającej scenerii romantycznego Nowego Jorku.

Następnie zobaczyć będzie można, jak Scarlett Johansson wciela się w opiekunkę 5-letniego chłopca w filmie „Niania w Nowym Jorku”. 21-letnia Annie jest zdolną studentką college'u, która w wakacje musi zdobyć pracę i rozpocząć samodzielne życie. Dziewczyna nie może jednak poradzić sobie ze znalezieniem odpowiedniego zajęcia. Pewnego dnia spotyka Grayera – chłopca z bogatej rodziny, którego matka proponuje Annie posadę niani. Zadanie okazuje się jednak być trudniejsze niż z początku się wydawało i bohaterka wpada w sam środek problemów rodziny podopiecznego. Co więcej, wdaje się w romans z przystojnym sąsiadem swoich pracodawców. Zjawiskowej Scarlett Johansson partneruje w filmie Chris Evans. Przy takim duecie miłość jest gwarantowana!          

W ostatni piątek czerwca Stopklatka TV zaprasza na film „Zeszłej nocy” – intymną historię miłosną z Keirą Knightley, Evą Mendes, Samem Worthingtonem oraz Guillaumem Canetem. To opowieść o mieszkającym w Nowym Jorku młodym i zamożnym małżeństwie, które zostaje wystawione na próbę swoich uczuć. Kiedy Michael wyjeżdża w podróż służbową z Laurą, piękną koleżanką z pracy, Joanna przypadkowo spotyka Alexa – swoją dawną miłość. Czy dadzą się ponieść chwili, wiedząc że jej konsekwencje mogą na zawsze zmienić ich wspólne życie? To historia, która intryguje i wciąga, wprowadzając widza w zmysłowy nastrój.

Kiedy oglądać:

„2 dni w Nowym Jorku” – 2 czerwca, piątek 20:00

„Kochankowie” – 9 czerwca, piątek 20:00

„Zakochany Nowy Jork” – 16 czerwca, piątek 20:00

„Niania w Nowym Jorku” – 23 czerwca, piątek 20:00

„Zeszłej nocy” – 30 czerwca, piątek 20:00

Zobacz również

Bruce Willis – ikona kina akcji
17.05.2024
Bruce Willis – ikona kina akcji
czytaj
Wszystko, czego nie wiedzieliście o kulisach serialu „Hudson i Rex”
10.05.2024
Wszystko, czego nie wiedzieliście o kulisach serialu „Hudson i Rex”
czytaj
Michael J. Fox, gwiazdor „Powrotu do przyszłości”, w zupełnie innej roli
08.05.2024
Michael J. Fox, gwiazdor „Powrotu do przyszłości”, w zupełnie innej roli
czytaj