06.04.2023

NOWE PASMO FAMILIJNE NIEDZIELA NA LUZIE OD KWIETNIA W STOPKLATCE

Gwiazdy światowego kina, produkcje, które bawią i wzruszają całą rodzinę oraz historie, które umilą leniwe niedzielne popołudnia. Od 16 kwietnia, w każdą niedzielę o godz. 12:00, Stopklatka pokaże najlepsze filmy familijne. W ramach pasma Niedziela na luzie widzowie zobaczą m.in.: Królewnę Śnieżkę, czyli gwiazdorską komedię, która zupełnie na nowo interpretuje klasyczną baśń braci Grimm, zwariowanego Juniora, w którym Arnold Schwarzenegger zostaje matką, oraz wzruszający Hotel Marigold przenoszący widzów do mieniących się feerią barw i zapachów Indii.

KROLEWNA SNIEZKA fot.- Relativity Media (2)

Królewna Śnieżka to komedia z iście baśniową obsadą – Julia Roberts jako Zła Królowa oraz Lily Collins (zapamiętana z roli stylowej Emily w Paryżu) jako śliczna królewna. Śnieżka kończy 18 lat i zaczyna się interesować sytuacją w królestwie, którym po śmierci jej ojca despotycznie i niegospodarnie rządzi królowa, jej macocha. Dziewczyna zamierza odzyskać tron, dlatego królowa pozbywa się jej z zamku, a dziury w pałacowym budżecie planuje załatać poprzez małżeństwo z przystojnym i bajecznie bogatym księciem. Sprawy się skomplikują, kiedy Śnieżka powróci, aby walczyć o swoje racje na czele bandy siedmiu krasnali-rabusiów. Zła Królowa popadnie w nie lada tarapaty: waleczna Śnieżka zamierza jej odebrać nie tylko władzę, ale także… kandydata na męża. Spektakularne kostiumy przyniosły filmowi nominację do Oscara.

JUNIOR fot. Universal

Czy to możliwe, by mężczyzna został… matką? Zwariowana komedia Junior pokazuje, że nie ma granic, których nie przekroczyłby prawdziwy naukowiec, aby udowodnić słuszność swojej tezy. Doktor Alexander Hesse (Arnold Schwarzenegger) prowadzi badania nad cudownym lekiem, mającym zapewniać zdrowy przebieg ciąży. Pragnąc dowieść skuteczności substancji wynalezionej wraz z Dr Larrym Arbogastem (Danny DeVito), pozwala wszczepić sobie zapłodnioną komórkę jajową. Szokujący eksperyment wymyka się spod kontroli, gdy Alex zaczyna przejawiać instynkty, o które nigdy siebie nie podejrzewał. Pod ich wpływem mężczyzna postanawia, że urodzi dziecko.

Czy w jesieni życia można zacząć wszystko od nowa? Odważyć się całkowicie zmienić swoje otoczenie? W ramach nowego pasma widzów rozbawi i wzruszy brytyjska komedia Hotel Marigold, która w lekki sposób odpowiada na te pytania. Grupa emerytów wyrusza w podróż do Indii zachęcona obietnicą luksusowej emerytury w egzotycznym resorcie. Na miejscu okazuje się, że seniorzy mogą zapomnieć o drinkach z palemką i sielskim odpoczynku, bo ich hotel jest rozpadającą się ruiną zarządzaną przez nierozgarniętego chłopaka. Angielscy emeryci nieoczekiwanie jednoczą siły i postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce, by przywrócić zaniedbanemu miejscu dawny blask. W głównych rolach występują: laureatki Oscara Judi Dench i  Maggie Smith, oraz zdobywcy nagrody BAFTA: Dev Patel, Bill Nighy i Tom Wilkinson.

 

Nowe pasmo Stopklatki Niedziela na luzie:

Królewna Śnieżka – niedziela, 16 kwietnia o 12:00

Junior – niedziela, 23 kwietnia o 12:00

Hotel Marigold – niedziela, 30 kwietnia o 11:55

Zobacz również

„Hawaje 5-0” i inne kultowe seriale na nowo
10.06.2024
„Hawaje 5-0” i inne kultowe seriale na nowo
czytaj
Mistrzowie wschodnich sztuk walki na ekranie
06.06.2024
Mistrzowie wschodnich sztuk walki na ekranie
czytaj
Oscarowy film „Gra tajemnic” z Benedictem Cumberbatchem w Stopklatce
04.06.2024
Oscarowy film „Gra tajemnic” z Benedictem Cumberbatchem w Stopklatce
czytaj