11.10.2023

PREMIERA 2. SEZONU TO NIE ZE MNĄ W STOPKLATCE

To nie ze mną czyli antidotum na jesienną chandrę. Wojtek, w którego wciela się uwielbiany przez widzów Tomasz Karolak namiesza w małej społeczności, w której wszyscy się znają, ale nie do końca wszystko o sobie wiedzą. Nieoczekiwane zwroty akcji i dużo dobrego humoru gwarantowane! Premiera 2. sezonu na antenie Stopklatki. Co piątek o 16:45 stacja pokaże dwa nowe odcinki. Serial będzie również dostępny w serwisie FilmBox+.

Co wydarzy się w drugim sezonie serialu?

W pierwszym odcinku 2. sezonu To nie ze mną Złoty Stoczek zatrzęsie się w  posadach, bowiem miasteczko po latach odwiedza Wojtek (Tomasz Karolak). Zanim jednak zdąży obwieścić światu (i swojej byłej żonie), że wrócił na stałe wraz z   pomysłem na złoty interes, na jego drodze staje… policja. Z tarapatów wyciąga go nie kto inny, a bratanica Tośka (Ada Szczepaniak). Przyjazd Wojtka to nie jedyna nowość. W życiu Michała (Adrian Zaremba) i jego córek ponownie pojawia się jego była partnerka, Kinga (Dominika Kachlik), która nie ma zamiaru odpuścić przystojnemu lekarzowi tego, że ją okłamał i porzucił. Rysa na krystalicznym wizerunku internisty kłuje w oczy Tośkę. Czy ich rozwijające się uczucie zdoła przetrwać kolejne perturbacje? Pozostali mieszkańcy Złotego Stoczka również nie mają chwili na oddech! Ojciec Tosi (Piotr Kaźmierczak) wciąż przebywa w  sanatorium, a Kłopocki (Arkadiusz Brykalski) postanawia sfinalizować separację dzieląc dom na pół i bierze to bardzo dosłownie. Tymczasem Przemek (Jacek Lenartowicz) przeżywa zawód miłosny dowiadując się, że jego internetowa znajomość nie była tym, za co ją miał. Na domiar złego Wojtek i Tomek (Olaf Staszkiewicz) zawiązują antywłoski sojusz: obaj są przekonani, że przystojny Roberto  (Kamil Szeptycki) zaleca się zarówno do Elki (Katarzyna Ankudowicz) jak i Zosi (Agata Dudacy), czyli byłej żony Wojtka i niedoszłej żony Tomka. Może i Złoty Stoczek jest małym miasteczkiem, ale dzieje się w nim tyle, że starczyłoby zamieszania na wielką metropolię.

Kogo zobaczymy w obsadzie?

W obsadzie 2. sezonu To nie ze mną widzowie ponownie zobaczą Adę Szczepaniak, Adriana Zarembę, Dominikę Kachlik, Katarzynę Ankudowicz, Agatę Dudacy, Kamila Szeptyckiego, Olafa Staszkiewicza, Ewę Gawryluk, Ewę Bułhak i Jacka Lenartowicza. Ponadto, w głównej roli, jako nowa postać, pojawi się Tomasz Karolak, a gościnnie wystąpi Katarzyna Figura.

Reżyserką  To nie ze mną jest Katarzyna Priwieziencew znana z takich produkcji, jak Hel, Leader, Narzeczony na niby czy Samiec Alfa. Scenariusz napisały: Aneta Głogowska i Katarzyna Leżeńska. Za produkcję odpowiada Akson Studio.

Kiedy oglądać?

Emisja po dwa odcinki w każdy piątek od 16:45. Serial będzie również dostępny w serwisie FilmBox+. Produkcja składa się z 11 odcinków.

Zobacz również

„Hawaje 5-0” i inne kultowe seriale na nowo
10.06.2024
„Hawaje 5-0” i inne kultowe seriale na nowo
czytaj
Mistrzowie wschodnich sztuk walki na ekranie
06.06.2024
Mistrzowie wschodnich sztuk walki na ekranie
czytaj
Oscarowy film „Gra tajemnic” z Benedictem Cumberbatchem w Stopklatce
04.06.2024
Oscarowy film „Gra tajemnic” z Benedictem Cumberbatchem w Stopklatce
czytaj