Świąteczna oferta Stopklatki TVwróć do wydarzeń

Redakcja

Nagradzane komedie oraz widowiskowe kino przygodowe. W Wielkanoc Stopklatka TV zaprasza m.in. na oscarowy hit z Jackiem Nicholsonem „Lepiej być nie może”, efektowny film z Jackiem Chanem i Adrienem Brodym „Wojna imperiów”, zabawną komedię z udziałem Kathleen Turner i Michaela Douglasa „Wojna państwa Rose”, a także dwie części kultowych „Pogromców duchów”.

 

Z okazji zbliżających się świąt Stopklatka TV przygotowała specjalną ofertę filmową. Wielkanocny maraton rozpocznie się już w piątek. Stacja zaprezentuje głośny thriller „Ludzie honoru”, w którym zagrały gwiazdy Hollywood – Jack Nicholson Tom Cruise oraz Demi Moore. Dwoje prawników amerykańskiej marynarki wojennej prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa jednego z żołnierzy. W trakcie przesłuchań okazuje się, że w wojsku obowiązuje niepisany kodeks, a wśród żołnierzy zmowa milczenia.

Jackiego Chana, Johna Cusacka oraz zdobywcę Oscara Adriena Brody’ego zobaczyć będzie można natomiast w efektownym filmie akcji „Wojna imperiów”. To historia specjalnej jednostki, której zadaniem jest obrona Jedwabnego Szlaku – najważniejszej drogi łączącej Chiny i Europę.  Obraz powstał w 2015 roku i na jego zrealizowanie wydano 65 milionów dolarów. Jest to rekordowa suma w historii chińskiej kinematografii.

Nagradzana komedia „Lepiej być nie może” z mistrzowską rolą Jacka Nicholsona pojawi się na antenie Stopklatki TV w Niedzielę Wielkanocną. Nicholson zagrał w niej cierpiącego na nerwicę natręctw, gburowatego pisarza Melvina. Kiedy mężczyzna zostaje zmuszony do opieki nad psem sąsiada, a zaraz potem poznaje kelnerkę Carol, jego podejście do życia zmienia się diametralnie. Melvin przechodzi wewnętrzną przemianę. Film otrzymał trzy Złote Globy oraz dwa Oscary – dla najlepszych ról pierwszoplanowych.

Na poniedziałkowy wieczór stacja zaplanowała z kolei komedię sensacyjną „Wojna państwa Rose”. To słodko-gorzka historia pewnego małżeństwa z wieloletnim stażem. Barbara i Oliver są szczęśliwą parą. Wszystko zmienia się, gdy kobieta uświadamia sobie, że życie bez męża może być zdecydowanie bardziej interesujące. Małżonkowie podejmują w końcu decyzję o rozwodzie. Walcząc o swoje, nie przebierają w środkach. Konflikt przeradza się w prawdziwą wojnę! W główne role wcielili się Danny

Sporą dawkę dobrego humoru zapewnią widzom dwie części kultowych „Pogromców duchów”. Niezapomniane komedie opowiadają o tropicielach zjawisk paranormalnych, których zadaniem jest uratowanie mieszkańców Nowego Jorku przed inwazją duchów. Produkcje zdobyły ogromną popularność na całym świecie i przyniosły sławę takim gwiazdom jak Bill Murray i Dan Aykroyd.

 

Kiedy oglądać:

„Ludzie honoru” – 30 marca, piątek godz. 20:00

„Wojna imperiów” – 31 marca, sobota godz. 20:00

„Pogromcy duchów” – 1 kwietnia, niedziela godz. 17:50

„Lepiej być nie może” – 1 kwietnia, niedziela godz. 20:00

 „Pogromcy duchów II” – 2 kwietnia, poniedziałek godz. 17:50

 „Wojna państwa Rose” – 2 kwietnia, poniedziałek godz. 20:00

Redakcja

top wydarzenia

"Czekolada": Juliette Binoche i Johnny Depp w słodko-gorzkiej historii

"Czekolada" to głośny film Lasse Hallströma z gwiazdorską obsadą. W głównych rolach występują Juliette Bino...

"Wikingowie": serial zrodzony z legend

Czy "Wikingów" trzeba komuś przedstawiać? Kultowy serial Stopklatka TV pokaże w środy o 20:00 – a pierwszy ...

Podróż w czasie z niezwykłą serią dokumentalną „Postęp: historia ludzkości”.

Jaka jest tajemnica niezwykłego postępu, którego dokonała ludzkość na przestrzeni dziejów? Jak to się stało, że z pry...

Kolejny nowy serial we wrześniu w Stopklatce TV: ogólnopolska premiera „Przyjaciół z Wonderland”

Stopklatka TV jako pierwsza telewizja w Polsce zaprezentuje australijską serię „Przyjaciele z Wonderland”: pełną humo...