"Szkoła czarownic" kryje w sobie wiele tajemnic!wróć do aktualności

Redakcja

Cztery koleżanki ze szkoły średniej wkraczają w świat magii i czarów. Jednak moc, którą uzyskują, szybko obraca się przeciwko nim. Czy uda im się opanować pradawną magię i nie obrócić jej przeciwko sobie? Walka jednak wisi w powietrzu...

"Szkoła czarownic" to popularny horror z elementami fantasy z połowy lat 90. XX wieku. Film otrzymał nagrodę Złoty Popcorn za najlepszą scenę walki na noże, w której wystąpiły Fairuza Balk i Robin Tunney. Nominowany był również do prestiżowych nagród Saturny w kategorii najlepszy horror.

Całość nie jest przeznaczona dla osób, które... boją się węży! W "Szkole czarownic" mamy okazję oglądać ponad trzy tysiące węży m.in.; pytony, węże boa, długie na ponad trzy metry dusiciele amazońskie, węże wodne, rzadkie węże albinoskie.

Oprócz niezliczonej liczby gadów, zobaczyć możemy również dziesięć tysięcy europejskich karaluchów, trzy tysiące robaków, pięćdziesiąt wielkich szczurów, dwa tysiące biedronek, pięćset wielkich motyli tropikalnych, tysiąc pięćset mączniaków oraz dwadzieścia tysięcy much, dziesiątki tarantul oraz papugi i jaszczurki.

Co jak co, ale tytułowe czarownice, czyli Neve Campbell, Robin Tunney, Fairuza Balk, Rachel True nie miały na planie łatwego życia!

Redakcja

top wydarzenia

"W pogoni za szczęściem": Will Smith w historii opartej na faktach

Film w "W pogoni za szczęściem" to popis aktorskich umiejętności Willa Smitha, ale również znakomita i wzru...

"Strażnicy Teksasu": strzelaniny na Dzikim Zachodzie

"Strażnicy Teksasu" to western pełen strzelanin będący ekranizacją wspomnień prawdziwego kowboja - George'a...

"Nocne graffiti": plejada polskich gwiazd filmu i muzyki

"Nocnego graffiti" to mocne polskie kino ze znakomitą obsadą oraz ścieżką dźwiękową. Jakie gwiazdy muzyki p...

"Wszyscy jesteśmy Chrystusami": Marek Kondrat w kultowej roli

"Wszyscy jesteśmy Chrystusami" to popisowa rola Marka Kondrata. Po raz który aktor wcielił się w słynnego A...