13.04.2017

Wielkanoc w Stopklatce TV pełna hitów filmowych w gwiazdorskiej obsadzie

Na Święta Wielkanocne Stopklatka TV przygotowała wyjątkową ofertą filmową – pełną hitów w doborowej obsadzie. Stacja zaprezentuje m.in. kultowego "Robina Hooda: Książę złodziei", zabawną komedię "Zmowa pierwszych żon", emocjonujący thriller "Chloe" oraz przebojowego "Asterixa i Obelixa: W Służbie Jej Królewskiej Mości". Na antenie pojawią się takie gwiazdy kina jak Kevin Costner, Liam Neeson, Julianne Moore czy Goldie Hawn.

Stopklatka TV rozpocznie świąteczne seanse filmowe mocnym akcentem. W piątkowy wieczór zaprasza na trzymający w napięciu thriller "Chloe". Catherine podejrzewa, że zdradza ją mąż. Chcąc sprawdzić wierność ukochanego, wynajmuje młodą dziewczynę, której zadaniem jest go uwieść. Kobieta nie spodziewa się, że sama wpadnie w sidła tajemniczej i pięknej Chloe. W głównych rolach widzowie zobaczą Liama Neesona, Amandę Seyfried oraz laureatkę Oscara Julianne Moore.

© All rights reserved

Na Wielką Sobotę stacja zaplanowała sporą dawkę dobrego humoru. W południe pokaże zabawną komedię "Córka mojego szefa". Ashton Kutcher wciela się w Toma, który próbuje zdobyć serce pięknej córki szefa i nie stracić przy tym pracy… Następnie stacja zaprezentuje kultową polską komedię "Kogel-mogel". Przygody Kasi Solskiej, marzącej o wielkim świecie, młodej dziewczyny ze wsi oraz docenta Wolańskiego i jego zazdrosnej żony od lat bawią kolejne pokolenia widzów.

Wieczorem Stopklatka TV pokaże hit filmowy z Goldie Hawn, Bette Midler i Diane Keaton – komedię "Zmowa pierwszych żon". To słodko-gorzka historia trzech przyjaciółek ze szkolnej ławki. Spotykają się one po wielu latach na pogrzebie koleżanki. Spowodowana małżeńską zdradą tragedia powoduje, że kobiety zaczynają analizować własne związki i dochodzą do wniosku, że wszystkie są oszukiwane. Zakładają Klub Pierwszych Żon i postanawiają zemścić się na niewiernych mężach.

© All rights reserved

"Dziesięcioro przykazań" czyli oscarową biblijną opowieść o życiu Mojżesza, zobaczyć będzie można w sobotnie i niedzielne popołudnie. W postać proroka, który odrzuca bogactwo i zaszczyty, by poprowadzić swój lud ku wolności, wcielił się Charlton Heston, jeden z najlepszych aktorów Hollywood XX wieku.

W Niedzielę Wielkanocną Stopklatka TV zaprasza na hit przygodowy z niezapomnianą rolą Kevina Costnera – "Robin Hood: Książę złodziei". Uczestnik krucjat, rycerz Robin z Locksley ucieka z więzienia. Po powrocie do Anglii okazuje się, że jego ojciec został zamordowany, rodzinna posiadłość zniszczona, a krajem rządzi okrutny szeryf Nottingham, największy wróg Robina. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i staje do walki w obronie władcy, zyskując sławę szlachetnego rozbójnika. W drugoplanowych rolach wystąpiły największe gwiazdy kina – Morgan Freeman, Sean Connery i Alan Rickman. Film uważany jest za jedną z najlepszych produkcji o legendarnym Robin Hoodzie, a przewodni utwór Bryana Adamsa "(Everything I Do) I Do it for you" otrzymał w 1992 roku nominację do Oscara.

© All rights reserved

Wzruszający film familijny "Cudowne dziecko" zobaczyć będzie można w Lany Poniedziałek. To chwytająca za serce historia osieroconego chłopca, który marzy o tym, by odnaleźć swoich rodziców. Wiedząc, że przed laty połączyła ich muzyka, wyrusza jej śladem w niezwykłą podróż do Nowego Jorku. Odtwórca głównej roli Freddie Higmore otrzymał za występ w tym filmie nagrodę Saturna. Zobaczymy można również m.in. Robina Williamsa, a zachwycającą muzykę stworzyli Hans Zimmer i Phil Ramone.

Wieczorną rozrywkę dla całej rodziny zapewni komediowy film przygodowy "Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości" z Gérardem Depardieu. Ta adaptacja francuskiego komiksu o przygodach dzielnego Galla Asterixa, dzięki imponującej scenografii i efektom specjalnym uznawana jest za jedną z największych europejskich produkcji ostatnich lat.

© All rights reserved

Stacja przygotowała również coś dla najmłodszych – w sobotni i poniedziałkowy poranek pokaże filmy animowane: przygodowy "Żółwik Sammy 2" oraz disneyowski klasyk "Dumbo".

Kiedy oglądać:

Zobacz również

Bruce Willis – ikona kina akcji
17.05.2024
Bruce Willis – ikona kina akcji
czytaj
Wszystko, czego nie wiedzieliście o kulisach serialu „Hudson i Rex”
10.05.2024
Wszystko, czego nie wiedzieliście o kulisach serialu „Hudson i Rex”
czytaj
Michael J. Fox, gwiazdor „Powrotu do przyszłości”, w zupełnie innej roli
08.05.2024
Michael J. Fox, gwiazdor „Powrotu do przyszłości”, w zupełnie innej roli
czytaj