Baby są jakieś inne

FILM

Kolejny komediodramat Marka Koterskiego z jego autorskiego cyklu ukazującego fikcyjną postać Adasia Miauczyńskiego. Dwóch przegranych mężczyzn, podczas wspólnej podróży samochodem, rozprawia o kobietach w żarliwy i agresywny sposób.

Gatunek: Dramat, Komedia
Kraj produkcji: Polska
Rok produkcji: 2011
Reżyser: Marek Koterski
Obsada: Adam Woronowicz, Robert Więckiewicz, Małgorzata Bogdańska, Michał Koterski, Patrycja Marciniak, Maciej Musiał

Zobacz również w Stopklatce

Przegląd prywatności
Stopklatka w nowej oprawie audiowizualnej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Ciasteczka stron trzecich

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.