M.A.S.H. sez. 09, odc. 06

FILM

Lekarze, pielęgniarki i reszta personelu składają sobie życzenia noworoczne oraz obdarowują się prezentami. Przełom roku jest dla nich również doskonałą okazją do wspomnień. Mają nadzieję, że rok 1951 będzie dla nich lepszy i będą mogli w końcu wrócić do domu. Tymczasem Sokole Oko i B.J. budują urządzenie do dializy nerek. Margaret zaś postanawia zrobić na drutach szalik, który z powodu ogromnego rozmiaru staje się jednak narzutą na łóżko.

Gatunek: Dramat, Komedia, Wojenny
Kraj produkcji: USA
Rok produkcji: 1980
Reżyser: Larry Gelbart
Obsada: Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit

Przegląd prywatności
Stopklatka w nowej oprawie audiowizualnej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Ciasteczka stron trzecich

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.