Program telewizyjny stopklatka

Program

  • napisy napisy
  • audiodeskrypcja audiodeskrypcja
06:00
Dzień jak co dzień
Dzień jak co dzień

Dzień jak co dzień

Basia (Julia Totoszko), córka Ani (Marta Malikowska), ma wziąć udział w castingu do telewizyjnego talent show. Matka i jej pociecha wybierają się na przesłuchanie. Z dziewczynką jednak zaczyna się dziać coś dziwnego, ale rodzicielka tego nie zauważa. W trakcie występu Basia niespodziewanie wybiega ze sceny. Ania, aby dostrzec i zrozumieć potrzeby swojej córki, musi zmierzyć się z własnymi kompleksami.

06:25
Nowa Scena Śmiechu, sezon 2, odc. 05
Nowa Scena Śmiechu, sezon 2, odc. 05

Nowa Scena Śmiechu, sezon 2, odc. 05

Kolejna odsłona show rozrywkowego, które poprowadzi jeden z najpopularniejszych polskich aktorów i człowiek z ogromnym talentem do rozśmieszania publiczności – Cezary Pazura. Aktor będzie rozśmieszać widownię i zapraszać na skecze najlepszych polskich kabaretów. W tym odcinku Kabaret Czesuaf zaprezentuje skecz “Jadwiga i Seba – prawo jazdy”, a formacja Kałasznikof wystąpi w numerze “Sto tysięcy”, zaś słynny aktor Andrzej Grabowski zabawi widzów skeczem “SPA”.

07:15
Bulionerzy odc. 25
Bulionerzy odc. 25

Bulionerzy odc. 25

Lena i pozostali nowi przyjaciele Ola usiłują zagospodarować swój czas w dni wolne od pracy. Szukają wyjątkowych atrakcji. Wreszcie postanawiają zorganizować happening, podczas którego chcą publicznie spalić kukłę prezentera telewizyjnego, Damiana Bergera. Olo angażuje się w akcję. Wkrótce jego sąsiad decyduje się wytoczyć mu i jego rodzinie proces sądowy o zniesławienie. Piotr stara się załagodzić konflikt.

07:50
Bulionerzy odc. 26
Bulionerzy odc. 26

Bulionerzy odc. 26

Grażyna postanawia założyć rodzinną firmę, która będzie przygotowywać domowe obiady na wynos. Nowikowa nie ma jednak środków na sfinansowanie nowego przedsięwzięcia. Kobieta zmuszona jest poprosić o pomoc swoich rodziców, którzy finalnie zostają jej wspólnikami. Siedzibą firmy cateringowej ma być mieszkanie teściów Piotra. Tymczasem pierwsze zamówienie nadchodzi od sąsiadów z apartamentowca, małżeństwa Murawskich, którzy są bywalcami salonów. Posiłek ma dostarczyć im Jastrzębska.

08:30
Lady Driver
Lady Driver

Lady Driver
Film

Szesnastoletnia Ellie (Grace Van Dien) ma nietypową jak na kobiety pasję – samochody i motocykle. Pewnego dnia dziewczyna odkrywa, że jej zmarły ojciec brał udział w wyścigach dirt track. Dociera do niej, że również chciałaby spróbować w nich swoich sił. Ellie musi zmierzyć się jednak z wieloma przeciwnościami. Rywale płci przeciwnej nie patrzą bowiem na nią zbyt przychylnie. Mimo to nie rezygnuje z realizacji swoich marzeń.

10:45
Wałęsa. Człowiek z nadziei
Wałęsa. Człowiek z nadziei

Wałęsa. Człowiek z nadziei
Film

Gdańsk, 1981 rok. Pracownik stoczni, elektryk Lech Wałęsa (Robert Więckiewicz), mieszka wraz z żoną Danutą (Agnieszka Grochowska) i dziećmi w bloku z wielkiej płyty. Życie rodziny nieoczekiwanie zmienia się, gdy mężczyzna włącza się w walkę o prawa robotników. Wkrótce zostaje szefem niezależnych związków zawodowych. Zmienia się w przywódcę, który daje Polakom nadzieję na życie w wolnym państwie. Z czasem niespodziewana kariera charyzmatycznego elektryka, który niejednokrotnie trafia do aresztu, zaczyna komplikować jego życie rodzinne. Stale obserwowany przez władzę buntownik nie daje za wygraną i dąży do celu. Za swoje śmiałe decyzje i prowadzenie strajku okupacyjnego w gdańskiej stoczni naraża na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale także swoich bliskich.

13:30
Jobs
Jobs

Jobs
Film

Fabularyzowana opowieść o życiu i karierze założyciela Apple Inc., Steve’a Jobsa. Film przedstawia 25 lat z życia największego wizjonera przełomu XX i XXI wieku, od założenia firmy w 1976 roku przy współpracy Steve’a Wozniaka i Ronalda Wayne’a, aż do zaprezentowania światu w 2001 roku jednego z najbardziej rewolucyjnych wynalazków – iPoda.

15:55
Poirot: Słonie mają dobrą pamięć
Poirot: Słonie mają dobrą pamięć

Poirot: Słonie mają dobrą pamięć

Desmond pragnie poślubić Ariadnę Oliver, córkę chrzestną pisarki Celii Ravenscroft. Kobieta nie chce jednak zgodzić się na małżeństwo, dopóki nie zostanie wyjaśniona tajemnicza sprawa śmierci rodziców dziewczyny. Ariadna prosi detektywa Herkulesa Poirot o pomoc w wyjaśnieniu zagadki.

17:50
Wielcy ludzie wielkich wojen, odc. 05
Wielcy ludzie wielkich wojen, odc. 05

Wielcy ludzie wielkich wojen, odc. 05
Serial

18:55
Wielcy ludzie wielkich wojen, odc. 06
Wielcy ludzie wielkich wojen, odc. 06

Wielcy ludzie wielkich wojen, odc. 06
Serial

20:00
Nawiedzony
Nawiedzony

Nawiedzony

Grupa cierpiących na bezsenność osób, decyduje się wziąć udział w nowatorskich badaniach. W tym celu udają się do odległego od cywilizacji domu, nieświadomi czekającego tam na ich śmiertelnego zagrożenia.

22:25
Sen
Sen

Sen
Film

Alice (Maggie Q) jest specjalistką od zaburzeń snu. Z prośbą o pomoc zwraca się do niej rodzina Morganów – Sarah (Kristen Bush), Charlie (Sam Troughton), Daniel (Lucas Bond) i Emily (Honor Kneafsey). Nawiedza ich demon Slumber, który paraliżuje ofiary we śnie, wyzwalając niekontrolowaną agresję, przez co staje się prawdziwym koszmarem. Na dodatek, żywi się życiową energią. Alice odkrywa, że sama w dzieciństwie doświadczyła działania tej istoty. Wkrótce sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli. Lekarka musi pozbyć się naukowego racjonalizmu, zwalczyć własne demony, a jednocześnie ocalić nękaną rodzinę.

23:55
Po śladach mordercy
Po śladach mordercy

Po śladach mordercy
Film

Agenci FBI, Karl Helter (Bruce Willis) oraz Rebecca Lombardi (Megan Fox), wszczynają dochodzenie w sprawie handlu kobietami. Śledztwo prowadzi ich na Florydę. Na miejscu rozpoczynają współpracę z miejscowym funkcjonariuszem policji, Byronem Crawfordem (Emile Hirsch). Niespodziewanie niestrudzeni stróże prawa wpadają na strop seryjnego zabójcy. Z pozoru dwie różniące się od siebie sprawy, zaczynają się ze sobą łączyć w logiczną całość. Gdy nagle Rebecca zostaje uprowadzona, jej towarzysze mają zaledwie kilka godzin, aby ją uratować. Rozpoczyna się walka z czasem.

02:00
Milioner
Milioner

Milioner
Film

Józef Mikuła, chłop-robotnik, jest w miarę szczęśliwy. Jest kierowcą, a poza tym prowadzi małe gospodarstwo, biedy nie klepie, ma co do garnka włożyć, ale jak wszyscy marzy o głównej wygranej w totolotka. I któregoś dnia wygrywa. Staje się milionerem. Rezygnuje z pracy kierowcy, dokupuje ziemi, remontuje budynki, sprowadza maszyny rolnicze. I kłuje wszystkich w oczy. I nawet to, że ofiarowuje wiejskiej świetlicy kolorowy telewizor, jest potraktowane nie jak gest dobrej woli, tylko jak ochłap dla biedaków. Atmosfera wrogości rośnie wokół Mikuły jak mur. Straszno-śmieszna opowieść o polskim piekiełku. Janusz Gajos za rolę świeżo upieczonego milionera został nagrodzony na festiwalu w Gdyni.

04:05
Nowa Scena Śmiechu, sezon 4, odc. 06
Nowa Scena Śmiechu, sezon 4, odc. 06

Nowa Scena Śmiechu, sezon 4, odc. 06
Inne

05:05
MiłośćKropka.pl, sezon 2, odc. 04
MiłośćKropka.pl, sezon 2, odc. 04

MiłośćKropka.pl, sezon 2, odc. 04
Serial

Radość, szczęście, ale także żal, łzy i zranione uczucia. Serial prezentuje pełne emocji historie osób, które pragną odnaleźć swoją drugą połówkę. Kiedy tradycyjne starania nie przynoszą rezultatów, można spróbować poszukać prawdziwej miłości przez internet. Portal randkowy MiloscKropka.pl jest do tego idealnym miejscem. Niektóre z tych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? Każdy odcinek przedstawia nowe, emocjonujące historie, które udowadniają, że prawdziwe uczucie nie zna granic i potrafi przekraczać wszelkie bariery, takie jak wiek czy status społeczny.