WIDEO

REPERTUAR

Batman
20 marca, sobota 20:00

Gotham City to ponure, skorumpowane miasto, pogrążone w chaosie i szerzącej się przestępczości. Jedyną nadzieją miasta jest tajemniczy Batman (Michael Keaton), inteligentny, atletyczny Człowiek-Nietoperz, który w przerwach od niesienia pomocy mieszkańcom i walki z przestępcami, prowadzi życie jako miliarder Bruce Wayne. Największym wrogiem Batmana jest bezwzględny szaleniec Joker (Jack Nicholson), który zaczyna siać istny terror w mieście. To sadysta i socjopata, którego obsesją są pieniądze i sława. Pokonać może go tylko Batman, któremu pomagać będzie nieustraszona i piękna dziennikarka Vicki Vale (Kim Basinger).

Batman
20 marca, sobota 20:00

W filmie „Powrót Batmana” widzowie ponownie przeniosą się do mrocznego i spowitego ciemnymi chmurami Gotham City. Tym razem miasto terroryzują drapieżna i bezwzględna Kobieta-Kot (Michelle Pfeiffer), pozbawiony uczuć, demoniczny Pingwin (Danny DeVito) oraz wpływowy biznesmen Max Shreck (Christopher Walken). Na ratunek miastu przybywa Batman. Czy uda mu się oprzeć urokowi zniewalającej Kobiety-Kot i powstrzymać złowieszczy tercet przed wprowadzeniem w czyny ich mrocznych planów?

Powrót Batmana
27 marca, sobota 20:00

Powrót Batmana
27 marca, sobota 20:00

Batman Forever
3 kwietnia, sobota 20:00

„Batman Forever” to potężna dawka emocji i efektów specjalnych. Zamiast Michaela Keatona w rolę superbohatera wcielił się Val Kilmer. Przeciwnikami Batmana będą tym razem Człowiek-Zagadka (Jim Carrey) i Dwie Twarze (Tommy Lee Jones). Obaj pragną zemsty. Połączenie sił przez dwóch szaleńców może być tragiczne w skutkach, ale tym razem skrzydlaty mściciel nie jest osamotniony, bo u jego boku pojawia się Robin (Chris O'Donnell).

Batman Forever
3 kwietnia, sobota 20:00

Kiedy przeraźliwy chłód sparaliżuje Gotham City, Batman (w tej roli George Clooney) oraz jego pomocnik Robin staną do walki z parą szalonych naukowców - Mr. Freezem (Arnold Schwarzenegger), który chce zamrozić miasto oraz demoniczną i seksowną ekoterrorystką o pseudonimie Trujący Bluszcz (Uma Thurman). Tym razem obrońcom miasta pomaga także młoda Batgirl (Alicia Silverstone).

Batman i Robin
10 kwietnia, sobota 20:00

Batman i Robin
10 kwietnia, sobota 20:00

GALERIA

QUIZ

Jesteś świadkiem kradzieży, jak reagujesz?

Który z kolorów jest Twoim ulubionym?

Jaka powinna być Twoja druga połówka?

Co najbardziej cenisz u innych osób?

Jak wyobrażasz sobie swój wymarzony dom?

Ktoś skrzywdził bliską Ci osobę, jak reagujesz?

Wybierz sport, który najchętniej uprawiasz

Masz wolny wieczór, jak go spędzasz?

Co jest najważniejsze w życiu?

Jesteś super-bohaterem, który z przedmiotów byłby twoim atrybutem?


Podziel się wynikiem

Musisz udzielić odpowiedzi na pytanie.