WIDEO

REPERTUAR

Batman
20 marca, sobota 20:00

Gotham City to ponure, skorumpowane miasto, pogrążone w chaosie i szerzącej się przestępczości. Jedyną nadzieją miasta jest tajemniczy Batman (Michael Keaton), inteligentny, atletyczny Człowiek-Nietoperz, który w przerwach od niesienia pomocy mieszkańcom i walki z przestępcami, prowadzi życie jako miliarder Bruce Wayne. Największym wrogiem Batmana jest bezwzględny szaleniec Joker (Jack Nicholson), który zaczyna siać istny terror w mieście. To sadysta i socjopata, którego obsesją są pieniądze i sława. Pokonać może go tylko Batman, któremu pomagać będzie nieustraszona i piękna dziennikarka Vicki Vale (Kim Basinger).

Batman
20 marca, sobota 20:00

W filmie „Powrót Batmana” widzowie ponownie przeniosą się do mrocznego i spowitego ciemnymi chmurami Gotham City. Tym razem miasto terroryzują drapieżna i bezwzględna Kobieta-Kot (Michelle Pfeiffer), pozbawiony uczuć, demoniczny Pingwin (Danny DeVito) oraz wpływowy biznesmen Max Shreck (Christopher Walken). Na ratunek miastu przybywa Batman. Czy uda mu się oprzeć urokowi zniewalającej Kobiety-Kot i powstrzymać złowieszczy tercet przed wprowadzeniem w czyny ich mrocznych planów?

Powrót Batmana
27 marca, sobota 20:00

Powrót Batmana
27 marca, sobota 20:00

Batman Forever
3 kwietnia, sobota 20:00

„Batman Forever” to potężna dawka emocji i efektów specjalnych. Zamiast Michaela Keatona w rolę superbohatera wcielił się Val Kilmer. Przeciwnikami Batmana będą tym razem Człowiek-Zagadka (Jim Carrey) i Dwie Twarze (Tommy Lee Jones). Obaj pragną zemsty. Połączenie sił przez dwóch szaleńców może być tragiczne w skutkach, ale tym razem skrzydlaty mściciel nie jest osamotniony, bo u jego boku pojawia się Robin (Chris O'Donnell).

Batman Forever
3 kwietnia, sobota 20:00

Kiedy przeraźliwy chłód sparaliżuje Gotham City, Batman (w tej roli George Clooney) oraz jego pomocnik Robin staną do walki z parą szalonych naukowców - Mr. Freezem (Arnold Schwarzenegger), który chce zamrozić miasto oraz demoniczną i seksowną ekoterrorystką o pseudonimie Trujący Bluszcz (Uma Thurman). Tym razem obrońcom miasta pomaga także młoda Batgirl (Alicia Silverstone).

Batman i Robin
10 kwietnia, sobota 20:00

Batman i Robin
10 kwietnia, sobota 20:00

GALERIA

QUIZ

Co jest najważniejsze w życiu?

Co najbardziej cenisz u innych osób?

Jesteś super-bohaterem, który z przedmiotów byłby twoim atrybutem?

Jaka powinna być Twoja druga połówka?

Ktoś skrzywdził bliską Ci osobę, jak reagujesz?

Jak wyobrażasz sobie swój wymarzony dom?

Jesteś świadkiem kradzieży, jak reagujesz?

Masz wolny wieczór, jak go spędzasz?

Który z kolorów jest Twoim ulubionym?

Wybierz sport, który najchętniej uprawiasz


Podziel się wynikiem

Musisz udzielić odpowiedzi na pytanie.