Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi

FILM

Sidney Young, mieszkający w Londynie sfrustrowany intelektualista, wywołuje skandal podczas bankietu z okazji rozdania nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej. Zyskuje tym nieoczekiwaną popularność. Zostaje zatrudniony przez nowojorski tygodnik “Sharps”. Po przeprowadzce do USA Young próbuje odnaleźć się w nowym środowisku.

Gatunek: Komedia
Kraj produkcji: Wielka Brytania
Rok produkcji: 2008
Reżyser: Robert B. Weide
Obsada: Kelan Pannell, Janette Scott, Simon Pegg, Megan Fox, Kirsten Dunst, Jeff Bridges, Gillian Anderson, Charge Kelly Jo, Christian Smith, Katherine Parkinson, Felicity Montagu

Zobacz również w Stopklatce

Przegląd prywatności
Stopklatka w nowej oprawie audiowizualnej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Ciasteczka stron trzecich

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.