Program telewizyjny stopklatka

Program

  • napisy napisy
  • audiodeskrypcja audiodeskrypcja
06:00
Kabaretowe hity, sezon 1, odc. 04
Kabaretowe hity, sezon 1, odc. 04

Kabaretowe hity, sezon 1, odc. 04
Inne

W jesiennym sezonie “Kabaretowych Hitów” za kulisy telewizji i teatru zaproszą widzów dwaj znani i lubiani aktorzy: Sebastian Stankiewicz i Paweł Koślik. Komicy wcielą się w role pracowników technicznych teatru i z wrodzonym humorem zdradzą największe tajemnice scenicznych występów swoich kolegów, bowiem właśnie na deskach tego teatru zagrają swoje nowości znane i lubiane gwiazdy kabaretu, m.in.: kabaret Czesuaf, Paranienormalni, Chyba, Rewers, Formacja Zwierzęta, Jurki, Ewa Błachnio, Marcin Daniec.Rozstawianie mikrofonów sprawia, że Techniczni (w tych rolach znani aktorzy Sebastian Stankiewicz i Paweł Koślik) oddają się wspomnieniom i okazuje się, że obaj niegdyś marzyli o karierach w show-businessie. Kabaret Chyba przestrzega, jak łatwo wspólne oglądanie meczu może odkryć czyjeś brudne sekrety, panie z kabaretu A Jak! wyśmieją zbytnie oddanie orientalnym telenowelom, mistrzowski Ireneusz Krosny bez słów opowie o owadzie zatopionym w miodzie, a odcinek zwieńczy Tomasz Jachimek ze swoim monologiem i piosenką o męskich staraniach o kobiece względy.

06:50
Wojciech Cejrowski. Kura
Wojciech Cejrowski. Kura

Wojciech Cejrowski. Kura

Kura – zwierzę domowe znane na całym świecie. Wojciech Cejrowski opowie, co kura myśli i jak myśli, jak się organizuje w grupy, kogo lubi, a kogo nie. Z tego filmu dowiemy się też, po co kura zjada kamienie, dlaczego śpi na grzędzie oraz ile “w sobie” nosi jajek. Wraz z autorem będziemy też podglądać koguty: jakie mają obowiązki i co robią, skoro nie znoszą jaj. Na koniec dowiemy się, jakie jajka kupować i spróbujemy domowego rosołu.

07:35
Arka Noego
Arka Noego

Arka Noego

Na nowo opowiedziana biblijna historia Arki Noego.

09:30
Janosik
Janosik

Janosik

Janosik, młody góral, porzuca pasienie owiec i schodzi do doliny, żeby poznać świat i ludzi. Jest odważny i prawy, serce ma dobre i szlachetne. Nie dane mu jednak będzie żyć w dolinie, bo już na początku swojej drogi, ledwo schodzi z gór, wpada w poważne tarapaty. Ponieważ ośmiela się stanąć w obronie chłopa bitego przez ludzi hrabiego, zostaje pojmany i wtrącony do lochu. Wprawdzie udaje mu się uciec, ale droga do normalnego życia jest już dla niego zamknięta. Od tej pory staje się wyrzutkiem, banitą ściganym przez żołnierzy i sługi hrabiego. Janosik wraca w góry i gromadzi wokół siebie podobnych jak on, nie mających nic do stracenia. Odtąd będą się parać zbójnictwem, będą zabierać bogatym i rozdawać biednym, będą „równać świat”.

12:20
Major Dundee
Major Dundee

Major Dundee
Film

Rok 1864, ostatnie dni wojny secesyjnej. Apacze atakują posterunek Unii i zabijają stacjonujących tam żołnierzy. Uprowadzają również dzieci swoich ofiar i uciekają wraz z nimi do Meksyku. Major Dundee (Charlton Heston), dowódca fortu Benlin, zmusza do udziału w pościgu za uciekinierami wziętych do niewoli konfederatów. Wśród nich jest jego dawny przyjaciel, kapitan Tyreen (Richard Harris). Napięte stosunki między mężczyznami jeszcze bardziej się pogarszają z powodu sprawy żołnierza Hadleya (Warren Oates), którego Dundee skazuje na karę śmierci za dezercję. Niebawem wspólna misja dawnych kumpli staje pod znakiem zapytania.

14:50
Junior
Junior

Junior
Film

San Francisco. Naukowcy Alex Hesse (Arnold Schwarzenegger) i Larry Arbogast (Danny DeVito) pracują nad środkiem zapewniającym prawidłowy przebieg ciąży. Gdy instytut sponsorujący ich badania wstrzymuje dotacje na dalsze eksperymenty, Larry, nie chcąc, by ich osiągnięcia poszły na marne, wpada na szalony pomysł. Chce, by Alex przetestował lek na sobie. Wykrada z laboratorium komórkę jajową i zapłodnioną umieszcza w jego ciele. Wkrótce Hesse zaczyna dostrzegać u siebie pierwsze oznaki ciąży. Choć jest mężczyzną, coraz bardziej przywiązuje się do myśli, że może urodzić dziecko. Mimo, że naukowcy planowali przerwać ciążę po pierwszym trymestrze, postanawia kontynuować eksperyment.

17:20
Bogowie Egiptu
Bogowie Egiptu

Bogowie Egiptu
Film

Żądny zemsty władca ciemności Set (Gerard Butler) ucieka się do podstępu i przejmuje rządy w Egipcie. Zabija faraona, oślepia bratanka, boga nieba Horusa (Nikolaj Coster-Waldau), a poddanych zamienia w niewolników. Opływające w dostatek mocarstwo pogrąża się w chaosie, przemocy i biedzie. Grupa nieustraszonych rebeliantów postanawia sprzeciwić się okrutnemu tyranowi. Na czele odważnych buntowników staje złodziejaszek Bek (Brenton Thwaites). Niepokorny przestępca zawiera układ z okaleczonym Horusem. Zgadza się mu pomoc, jeśli uda się przywrócić do życia jego ukochaną. Razem z Ra (Geoffrey Rush), panem słońca i ładu we wszechświecie, oraz innymi wpływowymi sojusznikami stawia czoło złu.

19:45
Londyn w ogniu
Londyn w ogniu

Londyn w ogniu
Film

Pakistan. Aamir Barkawi (Alon Aboutboul), lider terrorystów odpowiedzialny za liczne zamachy na całym świecie, bierze udział w uroczystościach ślubnych swojej córki. Podczas wesela gości atakują drony, a Barkawi zostaje ciężko ranny. Dwa lata później w tajemniczych okolicznościach umiera premier Wielkiej Brytanii. Na jego pogrzeb przybywają przywódcy państw z całego świata, m.in. prezydent USA Benjamin Asher (Aaron Eckhart). Wśród ochraniających go agentów jest m.in. Mike Banning (Gerard Butler). Kiedy w Londynie dochodzi do serii zorganizowanych przez Barkawiego zamachów, Banning za wszelką cenę stara się ocalić życie Ashera.

21:45
Mechanik: Prawo zemsty
Mechanik: Prawo zemsty

Mechanik: Prawo zemsty
Film

Arthur Bishop (Jason Statham) jest płatnym mordercą. Bez zbędnego wahania wykonuje wszystkie powierzone mu zadania i nigdy nie łamie swoich zasad. Dlatego kiedy dowiaduje się, że jego mentor Harry McKenna (Donald Sutherland) dopuścił się zdrady, nie kwestionuje poleceń zwierzchników i zgadza się go zabić. Niebawem jednak odkrywa, że mężczyzna został wrobiony i nie dopuścił się czynów, za które wydano na niego wyrok. Wówczas Arthur postanawia zlikwidować ludzi odpowiedzialnych za śmierć swojego przyjaciela. Jego sprzymierzeńcem zostaje syn Harry’ego, Steve (Ben Foster). Współpraca impulsywnego i niedoświadczonego chłopaka z opanowanym Arthurem na początku nie układa się zbyt dobrze. Z czasem jednak mężczyźni coraz lepiej się dogadują.

23:30
Resident Evil 2: Apokalipsa
Resident Evil 2: Apokalipsa

Resident Evil 2: Apokalipsa

Ostatnia misja, w której brała udział Alice nie powiodła się, a Raccoon City zostało spustoszone przez żywe trupy. Agentka odkrywa, że została poddana modyfikacjom, po których jest silniejsza i ma wyostrzone zmysły. Nowe umiejętności mogą jednak okazać się niewystarczające w obliczu nadchodzącej Apokalipsy…

Pokaż wcześniejsze Ukryj wcześniejsze
01:25
Obywatel
Obywatel

Obywatel

Słodko-gorzki obraz losów obywatela Jana Bratka. Bratek za sprawą dziwnych zbiegów okoliczności lub wrodzonego pecha, przez całe swoje życie bierze udział w najważniejszych wydarzeniach swojego pokolenia.

03:35
Tajemnicze archiwa ZSRR cz. 2
Tajemnicze archiwa ZSRR cz. 2

Tajemnicze archiwa ZSRR cz. 2

Druga część dokumentu odsłaniającego nieznane dotąd tajne archiwa byłego Związku Radzieckiego. Akta ujawniają kulisy niewyjaśnionych spraw. Program jest wzbogacony rekonstrukcjami wydarzeń i komentarzem osób, które były zaangażowane w ich wyjaśnienie.

Pilotka

Pilotka

Klara (Marianna Janczarska), młoda pilotka wycieczek, pod wpływem impulsu wprowadza do pełnego turystów autokaru uchodźcę (Wojciech Wójcik), który pragnie się dostać do Niemiec. Uczestnicy podróży są osobami niewidomymi, dlatego przez pewien czasu udaje się ukryć pasażera na gapę. Gdy jednak jego obecność w końcu zostaje ujawniona, dyrektor wycieczki (Artur Barciś) postanawia się go pozbyć się, ale tak, by nikt się o tym nie dowiedział. Klara jako jedyna staje w jego obronie. Musi zmierzyć się z agresją, uprzedzeniami i strachem swoich adwersarzy.

04:55
MiłośćKropka.pl, sezon 2, odc. 09
MiłośćKropka.pl, sezon 2, odc. 09

MiłośćKropka.pl, sezon 2, odc. 09
Serial

Radość, szczęście, ale także żal, łzy i zranione uczucia. Serial prezentuje pełne emocji historie osób, które pragną odnaleźć swoją drugą połówkę. Kiedy tradycyjne starania nie przynoszą rezultatów, można spróbować poszukać prawdziwej miłości przez internet. Portal randkowy MiloscKropka.pl jest do tego idealnym miejscem. Niektóre z tych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? Każdy odcinek przedstawia nowe, emocjonujące historie, które udowadniają, że prawdziwe uczucie nie zna granic i potrafi przekraczać wszelkie bariery, takie jak wiek czy status społeczny.