13.09.2016

“Nawrót depresji gangstera”: Robert De Niro w krzywym zwierciadle

"Nawrót depresji gangstera" to zabawna komedia z główną rolą Robera De Niro, który parodiuje swoje wcześniejsze wcielenia mafiozów.

Szefowi mafii, Paulowi Vittiemu, kończy się okres pobytu w więzieniu Sing Sing. Agenci FBI, którzy go obserwują, są zakłopotani. Dzień po dniu obserwują, jak najbardziej znana postać nowojorskiego świata przestępczego chodzi w kółko po swojej celi, lub zapada w katatoniczny stan, od czasu do czasu przerywany śpiewaniem piosenek z "West Side Story". Gangster trafia pod opiekę terapeuty…

Robert De Niro przez wiele lat grał kryminalistów, więc gdy tylko nadarzyła się okazja, by sparodiować swoje role w "Depresji gangstera", a następnie w kontynuacji zatytułowanej "Nawrót depresji gangstera" – wiele się nie zastanawiał.

© All Rights Reserved

Jak się okazuje, Robert De Niro ma bardzo dużo dystansu do siebie – sparodiowanie własnych dokonań nie sprawiło mu żadnych problemów. U jego boku wystąpił dodatkowo mistrz komedii – Billy Crystal, który wcielił się w psychoterapeutę.

"Nawrót depresji gangstera" to idealna komedia dla fanów Roberta De Niro i klimatów gangsterskich w krzywym zwierciadle.

Zobacz również

Seriale kryminalne na gorące popołudnia
19.06.2024
Seriale kryminalne na gorące popołudnia
czytaj
„Hawaje 5-0” i inne kultowe seriale na nowo
10.06.2024
„Hawaje 5-0” i inne kultowe seriale na nowo
czytaj
Mistrzowie wschodnich sztuk walki na ekranie
06.06.2024
Mistrzowie wschodnich sztuk walki na ekranie
czytaj