21.09.2022

PREMIERA SERIALU „TO NIE ZE MNĄ” JUŻ 16 PAŹDZIERNIKA W STOPKLATCE

Pierwsza fabularna produkcja Stopklatki zagości już 16 października na antenie stacji. „To nie ze mną” będzie można oglądać w każdą niedzielę o 17:00, od razu po dwa odcinki. Serial zapewni widzom przede wszystkim dobrą rozrywkę, emocje, uśmiech, czasem wzruszenie oraz solidną dawkę inspiracji.

Tosia i Michał są ulepieni z innej gliny. Ona jest energiczną i niezależną mechaniczką samochodową, on – pełnym ogłady lekarzem, który samotnie wychowuje dwie córeczki. Mimo wszystko los płata figla i postanawia dokonać czegoś pozornie niewykonalnego – zeswatać tych dwoje. A wszystko to w atmosferze skandalu, związanego ze ślubem brata Tosi.

Już w pierwszym odcinku „To nie ze mną” Tośka pokazuje pazura, kiedy po raz kolejny odsyła z kwitkiem adoratora i jednocześnie stałego bywalca warsztatu samochodowego ojca. W ferworze przygotowań do ślubu i wesela jednego z braci, Tosia w dość nietypowych okolicznościach poznaje Michała. Mężczyzna skuszony bardzo dobrą ofertą z lokalnej przychodni, dopiero się tam przeprowadził i już zdążył zrobić na Tosi złe, pierwsze wrażenie. Czy zatrze je na ślubie Zosi i Tomka? W drugim odcinku mechaniczka samochodowa będzie musiała posprzątać po katastrofie, która wydarzyła się w kościele. Michał, dość przypadkowy świadek wydarzeń, najchętniej zabrałby córki do domu, ale rusza na pomoc pechowej pannie młodej…

Na plakacie promującym serial znaleźli się główni bohaterowie i sprawcy całego zamieszania: aktorka teatralna i rozpoznawalny głos dubbingowy Ada Szczepaniak (Tosia) oraz znany szerszej widowni Adrian Zaremba (Michał). Obok nich pojawiają się także: Katarzyna Ankudowicz, Agata Dudacy, Kamil Szeptycki, Olaf Staszkiewicz. Plakat utrzymany jest
w kolorystyce oprawy graficznej serialu.

Premiera „To nie ze mną” już w niedzielę, 16 października o godz. 17:00. Emisja po dwa odcinki. Serial będzie również dostępny w serwisie FilmBox+.

 

Informacje dodatkowe:

Stopklatka prezentuje pełny przekrój kina polskiego i światowego – od hollywoodzkich hitów przez filmy nagradzane na festiwalach aż po najlepsze komedie i klasykę kina akcji. Bogatą ofertę uzupełnia duży wybór seriali i stałe pasma dokumentalne. Stopklatkę można oglądać w naziemnej telewizji cyfrowej, na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych. Właścicielem Stopklatki jest Kino Polska TV SA.

Zobacz również

MATTHEW PERRY W FILMIE KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY NA WALENTYNKI W STOPKLATCE
24.01.2024
MATTHEW PERRY W FILMIE KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY NA WALENTYNKI W STOPKLATCE
czytaj
FILMOWA PODRÓŻ PO BOSTONIE, LONDYNIE I NOWYM JORKU – MIEJSKIE HISTORIE W STOPKLATCE
17.01.2024
FILMOWA PODRÓŻ PO BOSTONIE, LONDYNIE I NOWYM JORKU – MIEJSKIE HISTORIE W STOPKLATCE
czytaj
Tydzień z Cezarym Pazurą w Stopklatce
08.01.2024
Tydzień z Cezarym Pazurą w Stopklatce
czytaj