25.05.2023

Stopklatka daje filmowego kopa: początek czerwca z hitami w pasmach tematycznych

Czerwiec w Stopklatce da prawdziwie energetycznego kopa! W filmowych pasmach tematycznych zobaczyć będzie można między innymi jak młody fan komiksów postanawia stać się prawdziwym superbohaterem (Kick-Ass), odkryć niezwykłą moc teleportacji (Jumper) oraz spotkać zwariowanych naukowców, którzy walczą z paranormalnymi zjawiskami (Pogromcy duchów).

Głośne hity: Jumper

Jumper
© 2008 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved

W sobotę w ramach pasma Głośne hity w Stopklatce będzie można przenieść się wprost do przygody, w którą zabiorą widzów: Hayden Christensen i Samuel L. Jackson. Jumper to fantastyczna historia chłopaka, który odkrywa, że ma dar… teleportacji. W mgnieniu oka z przeciętnego nastolatka staje się królem życia, żyjącym ze skoków na banki. Niestety nic nie trwa wiecznie. Na jego drodze staje tajemniczy Roland – Paladyn, którego celem jest unicestwienie wszystkich, którzy posiadają zdolność teleportacji, inaczej zwanych Skoczkami.

Niedziela na luzie:  Pogromcy duchów

POGROMCY DUCHOW 2
1984 Columbia Pictures Industries, Inc. All Rights Reserved

Niedziela na luzie upłynie natomiast pod znakiem walki z paranormalnymi zjawiskami. Na widzów czekają Pogromcy duchów – czyli kultowa komedia z Billem Murrayem, Danem Aykroydem, Haroldem Ramisem i Sigourney Weaver w rolach głównych. Gdy uniwersytet ogranicza zatrudnienie w katedrze parapsychologii, pozbawieni zatrudnienia doktorzy przemieniają się z naukowców w Pogromców Duchów – tropicieli i eksterminatorów plagi ataków nadprzyrodzonych sił. Ich pierwsze zadanie zleca czarująca Dana Barrett, która odkrywa, że jej lodówka stała się mistycznym portalem do świata duchów. Bohaterowie stają oko w oko z pradawną złą mocą, która ma jasno określony cel: zmienić Manhattan w piekło!

Pogromcy poniedziałków: Kick-Ass

KICK-ASS
© 2009 – KA Films LP

Kopa w nowy tydzień zapewni natomiast w ramach pasma Pogromcy poniedziałków. To zabawna historia nastoletniego fana komiksów, który marzy o byciu prawdziwym superbohaterem. Chłopak z mocnym postanowieniem naprawy świata Kick-Ass przybiera pseudonim Kick-Ass, zakłada specjalny strój i maskę, a następnie wyrusza w miasto, aby walczyć ze złem. Jest jeden problem: nie ma kompletnie żadnych supermocy. Decyzja jednak zapadła i od tej pory Kick-Ass będzie musiał stawić czoła najniebezpieczniejszym przestępcom. Wkrótce do chłopaka dołącza perfekcyjnie wytrenowana w zabijaniu dziewczynka o pseudonimie Hit Girl (Chloë Grace Moretz) oraz szkolący ją w krwawym fachu ojciec – Big Daddy (Nicolas Cage).

Czerwiec w Stopklatce zapowiada się na miesiąc pełen emocji, które gwarantują widzom filmowego kopa!

KIEDY OGLĄDAĆ:

GŁOŚNE HITY: Jumper – 03.06, godz. 20:00

NIEDZIELA NA LUZIE: Pogromcy duchów – 04.06, godz. 12:00

POGROMCY PONIEDZIAŁKÓW: Kick-Ass – 05.06, godz. 20:00

JUMPER

Przygodowy, Sci-Fi | 2008 USA, Kanada
Reż. Doug Liman
Wyst. Hayden Christensen, Samuel L. Jackson, Jamie Bell

POGROMCY DUCHÓW
Komedia, horror |1984 USA
Reż. Ivan Reitman
Wyst. Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis, Sigourney Weaver

KICK-ASS
Komedia, akcja | 2010 USA
Reż. Matthew Vaughn
Wyst. Aaron Taylor-Johnson, Nicolas Cage, Chloë Grace Moretz

Zobacz również

MATTHEW PERRY W FILMIE KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY NA WALENTYNKI W STOPKLATCE
24.01.2024
MATTHEW PERRY W FILMIE KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY NA WALENTYNKI W STOPKLATCE
czytaj
FILMOWA PODRÓŻ PO BOSTONIE, LONDYNIE I NOWYM JORKU – MIEJSKIE HISTORIE W STOPKLATCE
17.01.2024
FILMOWA PODRÓŻ PO BOSTONIE, LONDYNIE I NOWYM JORKU – MIEJSKIE HISTORIE W STOPKLATCE
czytaj
Tydzień z Cezarym Pazurą w Stopklatce
08.01.2024
Tydzień z Cezarym Pazurą w Stopklatce
czytaj