22.08.2023

STOPKLATKA ZAPOWIADA KONTYNUACJĘ SERIALU TO NIE ZE MNĄ. TOMASZ KAROLAK W GŁÓWNEJ ROLI!

Małe miasteczko, wielkie zamieszanie i wyrazisty nowy bohater, w którego wcieli się Tomasz Karolak. Trwają zdjęcia do 2. sezonu To nie ze mną. Lekki  i zabawny serial komediowy zagości ponownie na antenie stacji jeszcze w tym roku.

O czym opowiada serial To nie ze mną?

To nie ze mną to pełen wyrazistych bohaterów i niebanalnego humoru serial komediowy, który przedstawia perypetie społeczności z małego miasta. Wyróżnia go z pewnością wartka fabuła i nieoczekiwane zwroty akcji. W kolejnym sezonie na widzów czekają nowe historie znanych i lubianych bohaterów oraz emocjonujące wątki z postaciami, które wprowadzą dodatkowy zamęt w miasteczku.

Akcja serialu rozgrywa się w Złotym Stoczku, w którym wszyscy się znają i wszystko o sobie wiedzą. Pewnego dnia nieoczekiwanie zjawia się Wojtek (Tomasz Karolak), sympatyczny lekkoduch, który przed laty opuścił miasteczko w atmosferze skandalu. Mężczyzna próbuje odkupić swoje winy, odzyskać ukochaną Elkę (Katarzyna Ankudowicz), a przy okazji dorobić się fortuny na… hodowli ślimaków. Wraz z jego przyjazdem wychodzą na jaw dawno skrywane tajemnice, a życie mieszkańców Złotego Stoczka wywraca się do góry nogami. Mechaniczka Tosia (Ada Szczepaniak) musi stanąć na wysokości zadania, gdy jej ojciec trafia na rehabilitację i okazuje się, że rodzinny majątek jest zadłużony. Dodatkowo pomiędzy kiełkujące uczucie Tosi
i lekarza Michała (Adrian Zaremba) z impetem wkracza jego była partnerka. Intrygi i skandale, miłość i zdrada, rozstania i powroty, kłótnie i zgody – życie złotostoczkowej społeczności stanie na głowie, a zwariowane perypetie bohaterów prowadzić będą do wybuchowej mieszanki, pełnej wielu zabawnych sytuacji
i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

2. To nie ze mną

Pierwsza oryginalna produkcja Stopklatki

To nie ze mną, nasza pierwsza oryginalna produkcja fabularna, została ciepło przyjęta przez widzów Stopklatki. Serial zyskał wierne grono fanów, dlatego naturalną decyzją była dla nas jego kontynuacja. Budując portfolio produkcji własnych angażujemy zarówno młode talenty jak i gwiazdy, dlatego w drugim sezonie widzowie zobaczą także dobrze znanego publiczności aktora, Tomasza Karolaka. Kanał Stopklatka stawia na własne, oryginalne produkcje odpowiadające na błyskawicznie zmieniające się potrzeby naszych widzów – komentuje Małgorzata Łupina, Dyrektorka Programowa  i ds. Produkcji Telewizyjnej w Grupie Kino Polska.

Tomasz Karolak w roli głównej

Główną rolę w serialu zagra Tomasz Karolak, znany szerszej widowni m.in. z takich filmów i seriali, jak Listy do M., 39 i pół czy Planeta Singli. W obsadzie drugiego sezonu znajdą się ponownie Ada Szczepaniak i Adrian Zaremba. Obok nich pojawią się także m.in. Katarzyna Ankudowicz, Agata Dudacy, Kamil Szeptycki, Olaf Staszkiewicz, Ewa Gawryluk, Ewa Bułhak i Jacek Lenartowicz.

Reżyserką To nie ze mną jest Katarzyna Priwieziencew znana z takich produkcji, jak Hel, Leader, Narzeczony na niby czy Samiec Alfa. Scenariusz napisały: Aneta Głogowska i Katarzyna Leżeńska. Za produkcję odpowiada Akson Studio. Zdjęcia realizowane były w Błoniu, Konstancinie i Warszawie.

Emisja po dwa odcinki w każdy piątek od 16:45. Serial będzie również dostępny w serwisie FilmBox+. Produkcja składa się z 11 odcinków.

Zobacz również

„Hawaje 5-0” i inne kultowe seriale na nowo
10.06.2024
„Hawaje 5-0” i inne kultowe seriale na nowo
czytaj
Mistrzowie wschodnich sztuk walki na ekranie
06.06.2024
Mistrzowie wschodnich sztuk walki na ekranie
czytaj
Oscarowy film „Gra tajemnic” z Benedictem Cumberbatchem w Stopklatce
04.06.2024
Oscarowy film „Gra tajemnic” z Benedictem Cumberbatchem w Stopklatce
czytaj