Gotuj z Sową – Odcinek 13

INNE

W kolejnym odcinku programu Sowa Gotuje: Italia na talerzu w klimat włoskiej kuchni wprowadzi nas scena z filmu, którego akcja toczy się w Słonecznej Toskanii. Robert Sowa wprowadzi nas w klimat pełnego dobrej energii i serdeczności włoskiego biesiadowania przepisem na gnocchi z pancettą, boczniakiem i mozzarellą.

Kraj produkcji: Polska
Rok produkcji: 2025
Obsada: Robert Sowa

Przegląd prywatności
Stopklatka w nowej oprawie audiowizualnej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Ciasteczka stron trzecich

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.