Matki, żony i kochanki odc. 10

FILM

Ojciec Wiktorii wręcza Jerzemu wezwanie do prokuratury. Wiktoria nadal mieszka u Cezarego. Niespodziewanie zjawia się tam Janek. Wanda spotyka w szpitalu, przy łóżku Jasia, Teresę. Wiktoria zastanawia się czy nie wyjść za Cezarego, chce też zobaczyć się z ojcem, którego nie widziała od lat. Robert szantażuje Filipa. Zwolniony z aresztu Jerzy usiłuje odnaleźć Wiktorię. Dorota i Michał wciąż nie oddają długu, więc Waldemar porywa ich córkę.

Gatunek: Obyczajowy
Kraj produkcji: Polska
Rok produkcji: 1995
Reżyser: Juliusz Machulski
Obsada: Gabriela Kownacka, Małgorzata Potocka, Anna Romantowska, Elżbieta Zającówna, Jan Englert, Jan Nowicki, Leon Charewicz, Krzysztof Kiersznowski

Zobacz również w Stopklatce

Przegląd prywatności
Stopklatka w nowej oprawie audiowizualnej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Ciasteczka stron trzecich

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.