Stonehenge – podróż w głąb historii – Sezon 1 – Odcinek 1

FILM

Megality ze Stonehenge to najbardziej znane prehistoryczne monumenty. Znajdują się na terenie Wielkiej Brytanii. Chociaż poświęcono ich badaniu wiele lat i włożono w nie wiele wysiłku, dotąd nie udało się odkryć, skąd się wzięły. Filmowcy spróbują też odpowiedzieć na pytanie, jakim zmianom ulegały przez tysiące lat i co mogło zainspirować twórców budowli. Grupa specjalistów wykorzystuje najnowsze zdobycze technologii, by w końcu rozwikłać sekret Stonehenge.

Gatunek: dokumentalny
Kraj produkcji: Wielka Brytania
Rok produkcji: 2014
Reżyser: Jeremy Turner
Obsada: Samuel West, Henry Chapman, Paul Garwood

Najbliższe emisje:

wtorek, 19.05 04:15

Stonehenge – podróż w głąb historii – Sezon 1 – Odcinek 1

Przegląd prywatności
Stopklatka w nowej oprawie audiowizualnej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Ciasteczka stron trzecich

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.