To nie ze mna sezon 2 To nie ze mna sezon 2

To nie ze mną (sezon 2)

Akcja serialu rozgrywa się w Złotym Stoczku, w którym wszyscy się znają i wszystko o sobie wiedzą. Pewnego dnia nieoczekiwanie zjawia się Wojtek (Tomasz Karolak), sympatyczny lekkoduch, który przed laty opuścił miasteczko w atmosferze skandalu. Mężczyzna próbuje odkupić swoje winy, odzyskać ukochaną Elkę (Katarzyna Ankudowicz), a przy okazji dorobić się fortuny na… hodowli ślimaków. Wraz z jego przyjazdem wychodzą na jaw dawno skrywane tajemnice, a życie mieszkańców Złotego Stoczka wywraca się do góry nogami. Mechaniczka Tosia (Ada Szczepaniak) musi stanąć na wysokości zadania, gdy jej ojciec trafia na rehabilitację i okazuje się, że rodzinny majątek jest zadłużony. Dodatkowo pomiędzy kiełkujące uczucie Tosi i lekarza Michała (Adrian Zaremba) z impetem wkracza jego była partnerka, Kinga (Dominika Kachlik). Intrygi i skandale, miłość i zdrada, rozstania i powroty, kłótnie i zgody - życie złotostoczkowej społeczności stanie na głowie, a zwariowane perypetie bohaterów prowadzić będą do wybuchowej mieszanki, pełnej wielu zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Postacie

Wojtek

Wojtek

(Tomasz Karolak)
Sympatyczny lekkoduch z głową w chmurach. Lata temu wyjechał ze Złotego Stoczka w poszukiwaniu, lepszego życia, teraz powraca, by rozkręcić złoty interes.

Amelia

Amelia

(Katarzyna Figura)
Celebrytka kulinarna, której popularność ma dopomóc Wojtkowi w rozkręceniu ślimaczego biznesu.

Tosia

Tosia

(Ada Szczepaniak)
Silna i niezależna mechaniczka samochodowa. Musi stanąć na wysokości zadania, gdy okazuje się, że rodzinny majątek jest zadłużony. Jej miłość do Michała wciąż wystawiana jest na próbę.

Michał

Michał

(Adrian Zaremba)
Przystojny lekarz. Wdowiec, który samotnie wychowuje dwie córki. Niejedna pacjentka chętnie wyleczyłaby Michała z samotności… ale on na razie nie wyobraża sobie stworzenia nowego związku.

Pola

Pola

(Natasza Mędrzejewska)
10-letnia córka Michała. Rezolutna i konkretna. Jej pasją są media społecznościowe i filmowanie. Uważa, że już czas, by tata znalazł sobie dziewczynę.

Stenia

Stenia

(Sara Rosik)
8-letnia córka Michała. Elokwentna i sprytna, z siostrą Polą stanowią duet doskonały.

Tomek

Tomek

(Olaf Staszkiewicz)
Brat Tośki. Właściciel pizzerii Tesoro w centrum miasteczka. Flirciarz i seryjny monogamista. Świeżo upieczony ojciec i niedoszły mąż Zosi Kłopockiej.

Zosia

Zosia

(Agata Dudacy)
Partnerka i niedoszła żona Tomka. Świeżo upieczona mama, zdominowana jednak przez własną apodyktyczną matkę.

Elka

Elka

(Katarzyna Ankudowicz)
Ekstrawagancka i samotna mama, właścicielka ciucholandu w Złotym Stoczku.

Roberto

Roberto

(Kamil Szeptycki)
Włoski szef kuchni zatrudniony w pizzerii Tesoro. Szuka żony idealnej.

Andrzej

Andrzej

(Piotr Kaźmierczak)
Ojciec Tośki, Tomka, Piotrka i Radka. Właściciel warsztatu samochodowego. Coraz częściej dzwoni do Jagody.

Jagoda

Jagoda

(Ewa Gawryluk)
Właścicielka kamienicy, w której mieszka Tośka i Michał. Trzykrotna wdowa, która z każdego małżeństwa wychodzi bogatsza nie tylko o doświadczenie.

To nie ze mną

„To nie ze mną” to ciepła, pełna humoru opowieść o miłości, rodzinie, sile przyjaźni i odwadze bycia sobą. Akcja serialu rozgrywa się w małym miasteczku, w którym wszyscy się znają i wydaje się, że wszystko o sobie wiedzą. Bohaterowie tej historii najchętniej wzięliby antidotum na miłość. Ona nie tęskni za nikim, on już nie szuka nikogo. Tośka (Ada Szczepaniak) to twarda, racjonalna i niezależna młoda kobieta, która pracuje w warsztacie samochodowym. Nawet gdyby poczuła motyle w brzuchu, natychmiast by je przegoniła. Michał (Adrian Zaremba) to przystojny lekarz, który dopiero zaczął pracę w miejscowej przychodni, ale przede wszystkim to pogubiony, samotny ojciec dwóch córek, który aktualnie nie wyobraża sobie stworzenia nowej relacji. Co się stanie, gdy los spłata figla i postawi na jednej drodze tych dwoje? Zdarzy się wybuchowa komediowa mieszanka pełna miłosnych zakrętów, wynikających z tej zamiany ról. A wszystko to w atmosferze skandalu, związanego ze ślubem, który się nie odbył… Obok Ady Szczepaniak i Adriana Zaremby w obsadzie znaleźli się również: Katarzyna Ankudowicz, Ewa Gawryluk, Agata Dudacy, Kamil Szeptycki i Olaf Staszkiewicz. Oglądaj na FilmBox+

To nie ze mną